2733
2734
عنوان

لاغرها...ولاغرهای شفاگرفته🤑🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 20 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله مرسی گلم..آره بخدا ینی عین چوب خشکم ..گاهی میگم ب جهنم بزار قرص بگیرم حداقل تجربه چاقی داشت ...

عزیزم ان شاالله این قرص ضرر نداره و حتما چاق میشی واقعا لاغری زیاد هم خوب نیست ما که لاغریم فقط اینو درک می‌کنیم 🌷

عزیزم ان شاالله این قرص ضرر نداره و حتما چاق میشی واقعا لاغری زیاد هم خوب نیست ما که لاغریم فقط اینو ...

اره درسته مرسی عزیزم انشاالله...

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2731

سلام عزیزم من از شش ماه پیش تاالان هشت کیلو اضافه کردم 

منم خیلی لاغر بودم

باشگاه رفتم یه روز درمیون

قرص سیپروهپتادین تا یکماه هرروز خوردم 

اشتهام که باز شد یه سره درحال خوردن بودم

شیر محلی هرروز با پودرجوانه گندم وعسل دوسه بار در روز

موز،مرغ،گوشت،برنج و ماکارونی و کلا هرچی حجم زیاد چون سیپروهپتادین اشتهامو باز کرده بود

یه سره درحال خوردن بودم الانم به وزن دلخواهم خداروشکر رسیدم ببین فقط باید اشتهات باز شه و بخوری ورزشم کنارش داشته باش خوشگل وزن اضافه کنی 

سلام عزیزم من از شش ماه پیش تاالان هشت کیلو اضافه کردم  منم خیلی لاغر بودم باشگاه رفتم یه رو ...

سلام مرسی عزیزدلممم..ممنونم بابت توضیحات قشنگ وکاملت گلم 😍😍اره درسته اشتها مهم ..متاسفانه من بخاطر شرایط بچم باشگاه نمبتونم برم ولی تغذیه رو یک مدته رعایت میکنم...چقدر خوبه ک ب وزن دلخواهت رسیدی..خیلی ادم اعتماد بنفس میگیره 😍لاغری زیاد خودش ادمو کلی منزوی میکنه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️