2733
2734
کسی عمل پولیپ انجام داده به نظرتون خیلی سخته

صبح رفتم بیمارستان عصر مرخص شدم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

من هیستروسکوپی انجام دادم برای بقایام

یکیم برا پولیپ اومده بودم

با من عمل شد خیلی کار خاصی نداشت

میری قرص سایتوتک میندازن برات

باید از شب قبل هیچی نخوری حتی آب

بی حس شدم با آمپول تو کمر و عملم کردم.سر عملم کاملن خودم هوشیار بودم .بعدشم اومدم خونه

فقط اثرات دارو بی حسی اذیتم کرد

روز میشه این شب،باز میشه این در....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نمیدونم چرا خدا با ما اینطوری میکنه، من اصلا بچه نمیخواستم اما متاسفانه دو شب پیش بیبی چکم مثبت شد اما به کسی که سالها چشم انتظاره بچه نمیده، کاش بمیرم راحت شم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
خوب خداروشکر با بیهوشی هست دیگه بخیه هم داره؟

نه بخیه نداره، بیهوشی سطحی هست

[QUOTE=333460683]نمیدونم چرا خدا با ما اینطوری میکنه، من اصلا بچه نمیخواستم اما متاسفانه دو شب پیش بیبی چکم مثبت شد ا ...[/QUOTEخدا نکنه اینجوری نگو اما خوشبحالت واقعا برای منم دعا کن منم مامان شم

[QUOTE=333460683]نمیدونم چرا خدا با ما اینطوری میکنه، من اصلا بچه نمیخواستم اما متاسفانه دو شب پیش ب ...

بآور کن آرزوی مرگ میکنم اصلا نمیتونم بچه رو بپذیرم، به سرم زده سم بخورم یا بمیره یا بمیرم

2740