2733
2739
عنوان

میخوام برم تهران پیش خواهرم شوهرم نمیذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 24 پست
عزیز دلم وقت برای دیدوبازدید زیاده  فعلا سلامتی خودتو بچه توی اولویته  یا خواهرت خودش بی ...

دید و بازید چیه آخه خواهرم اوضاع روحیش خیلی بهم ریخته تو شوکه کلا میخوام برم پیشش

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی صبرانه منتظرتم آروانم
از همینش میترسم وگرنه هر طور شده میرفتم

نرو 

از دور هم دردی کنید

بری غصه ت هزار برابر میشه ،یه چیزیت میشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی ازدواج کردی این شرایت هم بایدقبول کنی  که تنهانیستی که پس تصمیم دونفره مهم

بابا اوضاع خیلی داغونه میگم اصلا خواهرم حرف نمیزنه اگه من همدمش نباشم پس کی باشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی صبرانه منتظرتم آروانم
2731
نرو  از دور هم دردی کنید بری غصه ت هزار برابر میشه ،یه چیزیت میشه

اصلا حرف نمیزنه خواهرم 

اگه اون چیزیش بشه بازم قطعا من یه چیزیم میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی صبرانه منتظرتم آروانم
اصلا حرف نمیزنه خواهرم  اگه اون چیزیش بشه بازم قطعا من یه چیزیم میشه

الهی بگردم😔😔😔

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
الهی بگردم😔😔😔

بخدا دارم دیوونه میشم شوهرم هم نوبت دکتر داره حتما باید بره اگه من برم تهران مطمئنم که نمیره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی صبرانه منتظرتم آروانم
2740
یکی که بهش ازتونزدیک تره حالاچراحرف نمیزنه دلیل خاصی  اره

دکتره که بهش گفته بچت واسه همیشه بینایی شو از دست داده مامانم میگه نه گریه میکنه نه حرف میزنه میخوان ببرنش پیش روانپزشک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی صبرانه منتظرتم آروانم
دکتره که بهش گفته بچت واسه همیشه بینایی شو از دست داده مامانم میگه نه گریه میکنه نه حرف میزنه میخوان ...

ببنیدخدایی حق داره دلداریش بدین امابگین دنیااگه قشنگ بودبهترین عزیزان خدامشتاق اون دنیانبودن الان هم هرکاری ازدست مون برمیادانجام میدیم میبریم پیش بهترین دکتراعلم پیشرفت کرده مرده وزنده میکنن