2737
2739
عنوان

گوشی ارزون میشه بچه ها؟😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 27 پست
۱۵ الان هست تو بازار😐

قبلا شنیده بودم میگفتن وارداتش ممنوع شده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یکسالگی دخمل مامان 💋😍به‌نیت سلامتی خودم و نی نی م ؛ سر به راه شدن داداشم😔 خونه دارشدن و ماشین دارشدنم (اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پونوزده نیومده مگه

نمیدونم والا پول اپل ک ندارم فقط قبلا گفتن از 14 دیگ نباید  وارد بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یکسالگی دخمل مامان 💋😍به‌نیت سلامتی خودم و نی نی م ؛ سر به راه شدن داداشم😔 خونه دارشدن و ماشین دارشدنم (اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم) 
ممنوع که هست ولی قاچاقی وارد میشه فقط دیگه ۱۳ به بعد ریجستر نمیشه

افرین همون منظورم ریجستر بود نوک زبونم بودا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنوع که هست ولی قاچاقی وارد میشه فقط دیگه ۱۳ به بعد ریجستر نمیشه

ریجستر نشه ب چ درد میخوره؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

من پارسال ۴۲ خریدم ، یه ماه بعد ۳۵ شد 

بیخیال 

وقتی وسیله ای میخری برای استفاده اس دیگه 

لازم داری بخر ، نداری صبر کن و ریسک کن شاید ارزون بشه 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
میشه کار کرد، فقط بعضی وقتا آنتن میپره باید بذاری توی یه گوشی دیگه که فعال بشه دوباره بذاری تو گوشی ...

اها 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تجربه ثابت کرده هیچ وقت چیزی ارزون نشده همیشه دوبله سوبله گرون شده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40