2733
2734
عنوان

غسل لطفا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 21 پست

اگه ترشحتون ماهیت خون داشته توجه ب رنگ نکید و غسل واجبه.

اما اگه ماهیت خون نداره و مثل ترشحت بقیه ایامه وفقط رنگش صورتی نیاز ب غسل نیست.

اگرم خیلی مرددی ی غسل کردن نهایت۵دقیقه زمان میبره

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

عزیزم فکر کنم اگه خون نباشه ایراد ندارد 

اما لطفا طبق حرف من کاری نکنید چون من چیزی که از مرجع تقلیدت فهمیدم این بود ( شاید اشتباه متوجه شده باشم نمیخوام تو گردنم چیزی باشه)

برای همین لطفا با توجه به مرجع تقلیدت توی نت سرچ کن 😅

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم ولی استحاضه مگه شروع پریودی نیست؟ من پریود شدم کامل تمومم شد بعد غسل اینجور شدم بازم است ...

عزیزم استحاضه فکر کنم وقتیه که بیشتر از ۱۰ روز پریود باشید 

بدین ترتیب، استحاضه را نوعی خونریزی ... می‌دانند که به دلایلی غیر از عادت ماهانه یا زایمان ایجاد می‌شود. برای برخی از زنان این خونریزی هرگز متوقف نمی‌شود و در برخی دیگر بیش از یک دوره معمولی؛ عادت ماهانه ادامه می‌یابد، اما به‌طور موقت برای مدت کوتاهی متوقف می‌شود

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2731
مرسی عزیزم ولی استحاضه مگه شروع پریودی نیست؟ من پریود شدم کامل تمومم شد بعد غسل اینجور شدم بازم است ...

اون دوره پریودی رو حیض میگن عزیزم 

استحاضه خونی که بعد از دوره پاکی از حیض میبینیم و شرایط و احکام هر مدلش متفاوته 

برای راهنمایی بیشتر میتونین یا از اپلیکیشن پاسخگو یا از شماره تماس ۰۹۶۴۰ استفاده کنین که کارشناس خانم هم دارن

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)