2733
2739
عنوان

عکس سونو ان‌تی وتشخیص جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 56 پست
بنظر دختر میاد ایشالله فندوقت سالم سلامت باشه انومالی رفتی بیا بگو چی گفتن بهت

دورت بگردم ممنون از مهربونیت انشالله❤

خودمم دختر دوس دارم انشالله که دختر باشه سالم باشه😍❤

حتما عزیزدلم مرسی ازت

الهی ک زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه  و سالم و سلامت بغل بگیریش ❤️

قوربونت برم قشنگم ممنون از مهربونیت❤

خدا اگه بچه داری برات حفظ کنه

اگه هم نداری انشالله بزودی برات یه اولاد سالم‌و صالح بده🥰❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قوربونت برم قشنگم ممنون از مهربونیت❤ خدا اگه بچه داری برات حفظ کنه اگه هم نداری انشالله بزودی برات ...

دارم گلم ی دختر و پسر

ممنون از دعای قشنگت 

الهی دامن همه ی مادرای منتظر بزودی سبز بشه امین ❤️

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
2731
اره دختر سرش گرده ایشالله ک سالم و سلامت باشه وقتی انومالی رفتی بگو چی بهت گفتن

باش عزیز دلم تگتون میکنم 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
اره این دختر کلا جمجه دختر گرده

🌷😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
چونه اش چ گرد برای پسر کشیده سمت بیرونه

آره الانش همین دقیقا نیم رخش 😂 به شوهرم میگم نگاه انگار عکس سونو هنوز همون جور مونده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست گفته  ۱ پسر شکمش یا از سرش بزرگتره تو سونو یا اندازه سرش هست یعنی برابری میکنه ک برای شما ...

وای عزیزم‌ممنون انشالاواقعی باشه 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
2740
آره الانش همین دقیقا نیم رخش 😂 به شوهرم میگم نگاه انگار عکس سونو هنوز همون جور مونده 

خدا حفظش کنه برات😍

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
خدا حفظش کنه برات😍

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله سالم و سلامت بغل بگیری نی نی نازتو😍❤️

مرسی عزیزم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤