2733
2734
خب حتمامادرت دلش براش میسوزه

اره میسوزه منم دلم میسوزه ولی آنقدر فوحش و کتک مزد هر دومونو که حد نداشت 

بعدم وقتی انتخاباش خوب نبودن گفت تقصیر تو بوده کلا ذاتش خرابه اما بازم طرفشو‌میگیره 

من که نمیگم دلش نسوزه چون جگر گوششه ولی چرا من هر کاری براش میکنم به چشمش نمیاد اما داداشم اگه فوحش هم بهش بده میگه دستش درد نکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره میسوزه منم دلم میسوزه ولی آنقدر فوحش و کتک مزد هر دومونو که حد نداشت  بعدم وقتی انتخاباش خ ...

وای واقعادرکت میکنم ولی نمیدونم چرابه قول خودت همش طرف اونان حتی اگه فحش کششون کنن هم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
خواهر داشتن خیلی خوبه ولی در صورتی خوبه که واقعا قدر دخترو بدونن 

لااقل اگه یاخواهرداشتی میشدهمدم این روزات

خب که میگی عقدین حتماکه نبایدعروسی بگیرین بروپیش همسرت

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2731
وای واقعادرکت میکنم ولی نمیدونم چرابه قول خودت همش طرف اونان حتی اگه فحش کششون کنن هم

میسپارم به خدا به قول مامانم اگه من ناحق میگم خدا جوابمو بده 

ولی اگه اونم ناحق بگه حق الناس گردنش میمونه تا آخر عمرش 

میسپارم به خدا به قول مامانم اگه من ناحق میگم خدا جوابمو بده  ولی اگه اونم ناحق بگه حق الناس گ ...

اره عزیزم زیادخودتودرگیرنکن واگذارکن به خدا

2740
لااقل اگه یاخواهرداشتی میشدهمدم این روزات خب که میگی عقدین حتماکه نبایدعروسی بگیرین بروپیش همسرت

نه عزیزم من اصلا منتظر عروسی و جشن نیستم اصلا حتی از روز اولم اصلا قرار. نبود مراسم داشته باشیم به خاطره گرونی 

الان چون جهیزیه آماده نیست خونه هم داریم میگیریم منتظرم که اوکی بشه بعد خونه ای که شوهرم داره مجردیه اصلا امکانات درستی نداره طولانی مدت نمیشه زندگی کنی 

نه عزیزم من اصلا منتظر عروسی و جشن نیستم اصلا حتی از روز اولم اصلا قرار. نبود مراسم داشته باشیم به خ ...

رسم جهزیتون باکیه؟

ان شالله که به سلامتی خونه بگیرین وخلاص شی

خب اره تواین گرونی عروسی نگیرین بهتره مهم نیس بعداجبران میکنین

رسم جهزیتون باکیه؟ ان شالله که به سلامتی خونه بگیرین وخلاص شی خب اره تواین گرونی عروسی نگیرین بهتر ...

جهیزیه چیزای کوچیک با مامانم 

چیزای بزرگ هم با شوهرم 

که البته مامانم از زیر همه‌چیز در رفت بعد شوهرم سر و صدا کرد دیگه الان گفته خودم میگیرم 

جهیزیه چیزای کوچیک با مامانم  چیزای بزرگ هم با شوهرم  که البته مامانم از زیر همه‌چیز در ...

ان شالله به این زودی جورشه وبری سرخونه وزندگیت 

2706