2733
2734
عنوان

خانواده همسر چقدر مهمه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 23 پست

منظورشون اینکه فکر نکن ک فقط هنسر ت مهمه

بگی ک من مبخوام با خودش زندگی کنم چیکار ب خانوادش دارم نه،

خانواده توی زندگی اثر میذاره 

هیچ خانواده ای هم نمیشه از قبل بطور کامل شناخت 

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷

وااای من از اول میدونستم چقد بدن  ولی هی میگفتم ولشون کن تو زندگی خودتو داری برات مهم نباشه . اما بعد ازدواج فهمیدم چ خریتی کردم بشینم بگم بدیاشون ی کتابه   قطع رابطع کردم  اما چ فایده شوهرم ک باهاشون درارتباطه پرش میکنن.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیییییییییییلییییییی مهمه چون در نهایت اون مرد یا زن فرقی نمیکنه نسخه ای از خانوادشه

شوهر من کاملا مثل پدر خدا بیامرزشه، سخت گیر،غرغرو، سرد

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
2731

خیلی مهمه خیلی خیلی

ندید پدید نباشن

از نظر اجتماعی اقتصادی فرهنگی تقریبا شبیه خانواده خودت باشن

لارج باشن سرشون بشه دخترای الان فرق دارن با قدیم

اهل رفت و آمد باشن

سرشون تو کار خودشون باشه 

خنثی

چون همسر ایندت یا همسرت تو اون خانواده بزرگ شده و تربیت شده خیییییلی خانواده مهمه

ولی من یه ذره هم برام مهم نیست خانواده ی شوهرم و کوچکترین شباهتی شوهرم به خانوادش نداره از نظر اخلاقی منظورمه

خیلی خیلی مهمه.

من شوهرم عالیه.یعنی یه شب شیفت میمونه واقعا حالم بده.خیلی دوسش دارم  ولی باز گاهی میگم اشتباه کردم باهاش ازدواج کردم

از بس خانواده اش اذیت میکنن و بی فرهنگن.آرامشمو بهم میزنن.همش میگم کاش بیشتر در موردشون تحقیق میکردیم

2740