2733
2734
عنوان

چرااطرافیان خواستگارامو رد میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 44 پست
مرسی ایشالا ک اینطور باشه 

انشالا خیره

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرتون کار اشتباهی نیس ؟شاید اون دختره ای گه باهاش میخواد ازدواج کنه بهش علاقمند شده

نه اگه این واقعیت بوده که شما تعریف کردین اصلا اشتباه نیست من جای شما بودم این کارو میکردم 

شایدم فقط هنوز به خانواده اون خانوم گفتن 

یک تیر در تاریکیه شاید اون آقام عاشق شماست؟ نزارین حسرت به دل بمونین یک عمر ک ای کاش فلان روز فلان کارو میکردین 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2731
نمیگن بی حیاس به خواطر خواستگار اینطورمیکنه؟

شما بی حیایی /؟چرا چون یکی دیگه جات تصمیم گرفته /؟ن عزیزم اون همسایتون خیلی بی شعورو بی فکره برید بهش بگید شما نظرتون مثبت بوده و نباید رد میکرده حالا که رد کرده گندی که زده رو جمع کنه 

خودت ب هیچ عنوان نری با اون اقا حرف بزنی ها ب مادرت بگو به اون همسایه تون بگه همین غیر مستقیم 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
خب نمیرم ک اونجا

عزیزم ۲۵ ساله نمیتونه مطب داشته باشه 

نامزدم سال دوم قبول شده ۲۵ سالشه هنوز تموم نکرده درسشو تا بره طرح

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
اینم خوبه مرسی

نه این اصلا خوب نیست. خودتو داری کوچیک میکنی و پسره بیشتر زده میشه به نظرم چیزی تو مایه هایی ک من گفتم بگو جوری رفتار کن ک از هیچی خبر نداری و اگه بخوادت چتو ادامه میده تو هم ی جورایی ادامه بده چتو اول بعد اگ بخواد ادامه میده نخوادم ک دیگ معلومه 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
نمیدونم مطبش پیش خونمونه

عزیزم اصلا امکان نداره دو سال فقط طرح باید بره 

مگه اینکه ۱۶ سالگی اینا وارد دانشگاه بشه

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2706