2752
2734
عنوان

دکتر گوارش اطفال میخوام تا خودمو نکشتم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 22 پست
اخه غذا نمیخوره پنیر و دوغ و این جور چیزا رد هم اصلا نمیخوره پس کلسیم بدنش چی میشه اگه شیر نخوره از ...

پسر منم دهن به غذا نمی‌زد ولی وقتی از شیر گرفتن فقد در حال خوردنه ، بالاخره که اون شیر و بالا میاره پس بدی هم بدردش نمیخوره سعی کن از شیر بگیری اونوقت میتونی دیگه عدسی ،سوپ ،تخم مرغ ،غذاهایی که خودت میپزی بهتر میخوره ، تو سایت مثل بچه شما زیادن یه پرس و جو بکن ببین چیکار کردن نمیشه بچه فقط شیر شما رو بخوره خودت نابود میشی عزیزم انشالله که درست میشه

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-
پسر منم دهن به غذا نمی‌زد ولی وقتی از شیر گرفتن فقد در حال خوردنه ، بالاخره که اون شیر و بالا میاره ...

دختر من مشکل بلع داره عوق میزنه و خیلی می‌ترسه از این حالتش ....یه بار کلا بهش شیر ندادم غذا له شده دادم بس که عوق زد از همونم زده شد نمیدونم چکار کنم😭

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه من رفلاکس و حساسیت شدید داشت یبار کوچیک بود موز دادم بعدش کلی بالا آورد ولی بردم دکتر بهم اول گ ...

میشه بپرسم چه داروهایی دادید؟ و اینکه جویدن بلده ؟ آخه دختر من جویدن بلد نیست

برا گشنگیش چیزی نمیگم ولی بخاطر کاسیم هست که اون از شربت کلسیمم حل میشه.  داروی امپرازول برا رف ...

اومپرازول که خارجیش رو میدم ولی بارم برگشت اسید و استفراغ هست

2731
عزیزم نباید از بچگی دارو مصرف میکرد.  حالا چرا غذا خور نشد،مگه از ۶ ماهگیش ننداختیش به غذا؟&nb ...

عزمزم از ۴ ماهگی دادم غذا رو چون کمبود وزن داشت اماااااا عوق میزنه غذا میذاری دهنش عوق میزنه و تا بالا نیاره ول کن نیست مگرررر غذا کاملا میکس باشه جویدن بلد نیست فقط قورت دادن و بلده میخوام بلع درمانی هم ببرمش ولی واسه اردیبهشت وقت دادن

عزمزم از ۴ ماهگی دادم غذا رو چون کمبود وزن داشت اماااااا عوق میزنه غذا میذاری دهنش عوق میزنه و تا با ...

انشالله خوب میشه. بچه است به مرور زمان بدنش رشد میکنه و  همه ی این دردارو فراموش میکنی. ببر دکتر پناهت با خدا