2733
2734
عنوان

اصلا فکرشو نمیکردم که یه روز منم ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 36 پست
خداکنه منم تاپیک ازدواج بزنم خسته شدم از تیکه ی بقیه بهم‌میگن ترشیده شدی دیگه کسی نمیگرتت  خیلی ...

منم خیلی حرفا شنیدم ولی هیچ وقت برام مهم نبود خخخخخخخ .. کاری که میدونستم درسته رو انجام میدادم

من سه سال پشت کنکورم هنوزم شروع نکردم 🤣 حالا چیشد که فهمیدی دلتا چیه ؟

منم اولین کنکورم ۴۰۱ بود😂 از فردا إن شاء الله.. هعییی، رفتم ریاضی صفر یا همون پیش نیاز دانلود کنم، دیدم یکی ویدئو آموزشی گذاشته از هر بخش از تدریسش بریده گذاشته تو اون ویدئو مثال حل می‌کنه..، گفتم یه دوره ای کنم از زمان راهنمایی😂💔 تباهیت در این حد

نشد که بشه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تو ازدواج باید عقلانی فکر کنی و رفتار کنی .. ان شالله یکی که لیاقتتو داره بزودی نصیبت شه .. فقط عجله ...

ممنون گل، من هیچ عجله ای ندارم، اصلا به فکر اینم که ازدواج نکنم با اینکه می‌دونم درست نیست، ولی اطرافیان..😂

نشد که بشه..
بله چندماهه

خدا رو شکر. 

خوشبخت باشی ان شاءالله 

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
بله چندماهه

سلام عزیزم ببخشیداین سوالم روهم جواب بدیدممنونم 🙏

بهم بگو آیاسجاد توی اداره جدید قسمت سنجش اداره میره یا نه یه کارشناسی ساده بهش میدن؟ 

جوابموبدید لطفا 

صلوات برات میفرستم عزیزم 

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده