2752
2734
عنوان

کسی بوده شوهرش مشکل اسپرم داشته باردار نشده اصلا🥲💔

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 19 پست
اگه بگین ممنون میشم 

ببین گلم سردیجات رو حذف کنید تو رژیم تون

گوشت گوساله اصلا نخوردید

گوشت گوسفند و اگر بتونی چرخ‌کرده مخلوط گوسفند و شتر بگیری عالیه.

لبنیات نخورید.

صبحانه ارده و شیره خرما یا تخم مرغ و نخود آب  و حلیم بخورید. 

برنج کمتر بخورید. 

تو غذاها ادویه بیشتر بزن.

همراه غدا ریحان و مرزه و ترخون و نعنا و زیتون بخورید

فست فود و کنسرو نخورید.

بادمجان و کاهو و گوجه و خیار نخورید. 

میوه های گرم مثل نارگیل و انبه و موز بخورید. 

عصرها یک نصفه فنجون شیر بریز خیلی کم باشه شیر با موز فراوون خرما عسل و گردو و پودر نارگیل و کنجد 

یه معجون غلیظ درست کن و بخورید 

مغزیجات بخورید 

یبوست نداشته باشید 

و اینکه همسرت روزی چندبار بیضه هاشو با آب سرد بشوره و قبل رابطه یه پلاستیک آب بریز بزار داخل یخچال تا سرد بشه، اونو یک ربع بزاره رو بیضه هاش برای تحرک اسپرم عالیه ‌

و اینکه استرس رو از خودتون دور کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

استفاده کرده عزیزم

عزیزم خوبی ای وی اف اینه با همون مورفولوژی پایین و کیفیت‌پایین میگردن بهترین اسپرم و تخمک هارو انتخاب میکنند و شانس بالاتر میره

انشالله درمان‌جواب میده بهتر میشن و نی نی هاتون قوی و خوب میشن

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏
2731