2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای یزدان یا سبحان چی میگن دوست عزیز؟

یزدان که نام فارسی خداست عربی نیست که بگن عبدالیزدان 

من اطلاعاتی که داشتمو گفتم بهتره اگه خودتون هم حساسید و صرفا به جنبه زیبایی نگاه نمیکنید بیشتر تحقیق کنید 

جان جهان دوش کجا بوده ای * نی غلطم در دل ما بوده ای     منظورم از جان جهانم همون خداونده 
2731
یه دعایی هسته القاب خدا رو میگه  برد ازش ایده بگیر😂

چیزی که شما منطورتونه تواشیح اسماء الحسنی است که قبل اذان مغرب ایام ماه رمضان پخش که تا جایی که می‌دونم دعای نقل شده از اهل بیت نیست، صرفا با کنار هم قرار دادن یک سری از اسامی منتخب منسوب به خدا و خوانشش حال و هوای مناجات‌گونه ایجاد کردند. 

البته اگر کسی اطلاع دیگری داره و اشتباه می‌کنم و  منبع روایی براش می‌شناسه، ممنون می‌شم اطلاع بده.

مگه اسم خداست؟ 

نه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است