2737
2739
عنوان

دخترم تب داره 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 29 پست
۸ ساعت اینا کمه تب بالا خطر تشنج داره دائم پاشویه کن تبش خیلی بالانره دیدی شد ۳۹ سریع یه شیافت بزن م ...

الان استا دادم بنظرت کی بروفن بدم ؟

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلاصه بیخیال تب و اسهال هیچوت نباشید خیلی مهمه

من خودم خط قرمز و ترسم تبه اگه تا یکساعت دیگه خوب نشد میبرمش  حتما خیلی از تب میترسم

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
الان  عصر هم دادم زیاد تاثیر نداشت

عزیزم این کارایی که میگم رو انجام بده همین الان

با یه دستمال نخی دست و صورت و پیشونیش رو مرطوب کن پشت سر هم

اب نه سرد باشه نه گرم

یه بلوز و شلوار نخی نازک تنش کن اگه خونه ات سرد نیست

ادامه بده

نیم ساعت دیگه باز تبشو بگیر اگه پایین نیومده بود سه چهارم شیاف استامینوفن ۱۲۵ رو واسش بذار و نگه دار که نیاد بیرون

۲۰ دقیقه بعدش باز چک کن اگه نیومده بود پایین ببرش همین امشب شبانه روزی

اگه اومده بود پایین تا صبح هر بکساعت بیدارشو و چک کن تبشو

2731
الان استا دادم بنظرت کی بروفن بدم ؟

چند دقیقع هست دادی ؟

حد اقل ۴ ساعت دیگ میتونی بدی برو فن ولی اگ شیافت داری بذار مشکلی نیست

⭕️از عجایب نی نی سایت:⭕️😁طرف تاپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همونبین.۷نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد.۱۹_چرا حس میکنم تایپیک سرکاریه☹️🎈منو با امضام میشناسن پس لطفا کپی نکنید میسی🎈

اگه بازم تبش بالا میرفت هر ۴ساعت استامینوفن بده من یادمه دکتر اینجوری میگفت و انجام میدادم همیشه  نگران نباش   هنوز استامینوفن بیشتر بدی بهتره تا تب بره بالا ،پاشویه کن ،از حجم لباس های تنش کن ،مایعات زیاد بده بخوره  همه این کارا رو ک کردی دارو دادی و.... یه دعای برای قطع تب هست از حضرت زهرا س   هم سرچ کن بخون خیلی خوبه

سلام دوست عزیزی ک امضام رو میخونی  اگه میشه لطفا برا سلامتی خانوادم  صلوات بفرست،ممنون از مهربونیت امیدوارم ب همه آرزوهات برسی  سالها عضو زیر پوستی نی نی سایت بودم(خواننده خاموش بودم)   

پروفن باید میدادی دختر مننم یک سالشه  ماه پیش مریض شد  فقط،ایبو پروفن دادم  اومد پاین  رو ۳۸ مونده بود  شیاف استا  هیچ کدوم تاثبر نداست

من دو سال پیش که کرونا دلتا گرفتیم دخترم تبش اومد ۳۹/۸ نزدیک ۴۰ سریع ساعت ۴ صبح بردمش بیمارستان کلی تو نوبت و آزمایش خون و فلان صبح شد دکتر اطفال اومد بالا سرش گفت اینجور مواقع نگران نباش یا از همون اول بروفن بده که زودتر تب رو پایین میاره یا استا دادی پایین نیومد  یه ساعت بعد یه شیافتم بذار 

⭕️از عجایب نی نی سایت:⭕️😁طرف تاپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همونبین.۷نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد.۱۹_چرا حس میکنم تایپیک سرکاریه☹️🎈منو با امضام میشناسن پس لطفا کپی نکنید میسی🎈
2740

دیگه  تازه بهش استا دادی چهار ساعت  صبر کن با پاشویه و پیاز کف پاش  بزار  تا کنترول کنیش   بعدچهار ساعت ایبو پروفن  بده  دختر من  ۱۶ ماهشه  ۱۰ کیلوعه  دکتر گفت  ۴ سی سی  هر ۸ ساعت 

دیگه  تازه بهش استا دادی چهار ساعت  صبر کن با پاشویه و پیاز کف پاش  بزار  تا کنت ...

بروفن دارم روش نوشته ۵ سی سی ،دختر منم ۱۵ ماه و نیمه

بروفن دارم روش نوشته ۵ سی سی ،دختر منم ۱۵ ماه و نیمه

خب بر اثاث وزن بچه میدن  دکتر  دخترم اینو گفت  شما ۵ سی سی بده   ولی چهار ساعت دیگه  فعلا با همون کارا که گفتم  بیار پاین تبشو  بالا سرش بشین    یک ماه پیش دقیقا همین برنامه  برا من پیش اومد  استا دادم پاین نیومد   ۴ ساعت نشستم هی  دستمال پیاز کف پاش    لباسم   یه  بادی  عقط تنش کردم   

خب بر اثاث وزن بچه میدن  دکتر  دخترم اینو گفت  شما ۵ سی سی بده   ولی چهار ...

الان میرم  پیاز میزارم کف پاش

بببن دستشم هی محکم میزاره رو گوشش 🥲

منتظرم بخوابه دوباره تبشو بگیرم تو بیداری نمیزاره اصلا

الان میرم  پیاز میزارم کف پاش بببن دستشم هی محکم میزاره رو گوشش 🥲 منتظرم بخوابه دوباره تبشو ...

دخترت چطوره ؟   تبش پاین اومد  دیشب   خوب شد؟   اره دختر منم  از دستکاه تب سنج میترسه میگه نگیر  جلو پیشونیم  اصلا جیغ میزنه   

دخترت چطوره ؟   تبش پاین اومد  دیشب   خوب شد؟   اره دختر منم  از دستکاه تب ...

سلام عزیزم ن اصلا نیومد پایین اوردمش دکتر

دختر منم همینطوره نمیزاره اصلا کسی بهش دست بزنه 

به زور معاینش کرد دکتر

خیلی مراقبش باش بیمارستان غلغلست

بخدا من بخاطر این بچه بیرونم نمیرم نمیدونم از کی مریض شد

2706