2733
2734
عنوان

لاپراسکوپی و هیستروسکوپی

| مشاهده متن کامل بحث + 9346 بازدید | 103 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کیست تخمدان داشتم دکتر بهم گفته بود که باید لاپاراسکوپی انجام بدم . خیلی می ترسیدم ولی با معرفی دوستم رفتم پیش دکتر ثناگو و لاپاراسکوپی کردم و الان خداروشکر مشکلم رفع شده و مشکلی ندارم 

2731
سلام عزیزم  من چهار ماه پیش تو یه مرکز دولتی هم لاپرا شدم هم هیسترو هزینشم ۱۲۰ هزار تومان شد دی ...

سلام بهار جون کدوم بیمارستان دولتی عمل کردید؟

مشکلتون چی بود؟

اسم دکترتون چیه؟

تهران هستید؟

سلام بهار جون کدوم بیمارستان دولتی عمل کردید؟ مشکلتون چی بود؟ اسم دکترتون چیه؟ تهران هستید؟

سلام عزیزم من کرمان بودم بیمارستان افضلی پور کرمان دکتر  غزال منصوری،  بعد از بچه اولم دستگاه داشتم بعد ۷ سال برش داشتم که حامله بشم نشدم دیگه ۱ سال و نیم که گذشت رفتم عکس رنگی که گفت یکی از لوله هات مسدوده اون یکی هم چسبندگی داره

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

عزیزم من خودم برای انجام عمل کیست تخمدان خیلی دنبال دکتر خوب گشتم تا اینکه با معرفی یکی از دوستام رفتم پیش دکتر مهرنامی و هیستروسکوپی انجام دادم  و خداروشکر اصلا مشکلی مثل خونریزی نداشتم. وهر موقع هم سوال داشتم ازشون میپرسیدم خیلی خوب بودن و جواب را می دادن

به نظرتون بعد از انجام عمل باردار میشم؟

میشه بگین چطور باردار شدین ؟

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
میشه بگین چطور باردار شدین ؟

ببخشید من دیر به دیر میام نی نی سایت من بعد از عمل باردار شدم البته حدود سه ماه هم بود که شربت اکسیر ژل رویال پو نیک رو می‌خوردم تو همون مشتاق دکتر احمدی تجویز کرده بودن قطعا بی تاثیر نبوده اون هم

خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
دوس جونا بیاین بگین اصن تاثیر داره روی بارداری؟ من خیلی نا امیدم اگه قراره باردار نشم این عملا رو ا ...

سلام.شما بعد از انجام این عمل باردار شدین؟عمل خوبی با دکتر احمدی داشتین؟منم شرایط شما رو دارم و قراره این ماه دکتر احمدی عملم کنه ممنون میشم کمکم کنید 

خدا می داند و بس ....