2752
2734
عنوان

همسرم جلو بقیه ازم غلط میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر حس می‌کنی حرفت اشتباه بود سعی کن جور دیگ بیان کنی  با همسرت هم بین خودتون صحبت کن بگو اذیت ...

حرفم اشتباه بود من اصلأ حواسم نبود که فروشنده میشنوه

به همسرم گفتم اما میگه من کار بدی نکردم بهت تذکر دادم دو روزه با هم قهریم یه جورایی

2731
چطور؟

همین که باعث میشه نذاره کسی به شخصیتت توهین کنه.

متاسفانه حرفتو توی دهن نمیچرخونی .... اون مرد هم اینقدر دوستت داره که حرفهاتو  طوری تعبیر میکنه برای دیگران.... که از طرف  اونها به شخصیتت خدشه وارد نشه.... 

تکرار و تلقین
حرفت جالب نبود اسی از این  به بعد خواستی نظر منفی بدی سعی کن اروم بگی حالا مشکلیم پیش نیومده& ...

قبول دارم کار من اشتباه بود و کار همسرم درسته اما چون جلو غریبه ضایع شدم ناراحت شدم خیلی برام اهمیت داره، حالا امروز قهر بودیم یه جورایی

همین که باعث میشه نذاره کسی به شخصیتت توهین کنه. متاسفانه حرفتو توی دهن نمیچرخونی .... اون مرد هم ا ...

از نگاه قشنگه کاش با لحن بهتری بود و آروم تر ، یه سری قبل همین موضوع پیش اومد جلو فروشنده گفت خب تو نخر برای تو که نذاشتن بیای بخری

از نگاه قشنگه کاش با لحن بهتری بود و آروم تر ، یه سری قبل همین موضوع پیش اومد جلو فروشنده گفت خب تو ...

مردها حمایتشان هم به شیوه ی خودشونه... الان اگه از شوهرت بپرسی میگه من لحنم معمولی بوده ...

ما لطافت ها و ظرافت ها  رو می‌بینیم اونها  کلیات رو ...

موفق باشی گل

تکرار و تلقین
آذر ماهیا چجورین؟

دقیق باهوش 

نکته بین و بی پروا و خجالت مجالتم سرشون نمیشه رک و راست 

❤️بیادتان می آورم تا همیشه بدانید که زیباترین منش آدمی ، محبت اوست پس محبت کنید چه به دوست چه به دشمن ، که دوست را بزرگ کند و دشمن را دوست❤️