2733
2734
عنوان

ازمایش بارداری مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 22 پست
اخه دو ماه پیشم همچین اتفاقی افتاد اخر سر پریود شدم بعد شش روز براهمین چون علایم داشتم گفتم حتما پری ...

عزیزم حتما برو دکتر سونو بده اگ خونریزی  هست و سقط نیس شیاف میده 

میدونید اگر پریود بشم ناراحت نمیشم چون من این ماه خیلی قرص سرماخوردگی و  استامینوفن کدیین خوردم ...

قبل از بسته شدن نطفه مهم نیس چیا خوردی ازون به بعد نباید هر چیزی بخوری و هر آمپولی بزنی بخاطر امپول بچه سقط شده 

آدم ها ساعت شنے نیستند ڪہ سروتهشان ڪنے دوباره از اول شروع شوند آدم ها گاهے تمام میشوند، گاهے فقط با یڪ حرف…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل از بسته شدن نطفه مهم نیس چیا خوردی ازون به بعد نباید هر چیزی بخوری و هر آمپولی بزنی بخاطر امپول ...

خب اشکال نداره 

من الان از این میترسم بچه بمونه و اینهمه دارویی ک‌استفاذه کردم روش اثر بزاره و ناقص بشه از این میترسم

2731
خب اشکال نداره  من الان از این میترسم بچه بمونه و اینهمه دارویی ک‌استفاذه کردم روش اثر بزاره و ...

اگر موند ازمایش خون سلفری میدی توی همون هفته های اول هر مشکلی داشته باشه میفهمی 

انشالا اگر صلاحه بمونه

آدم ها ساعت شنے نیستند ڪہ سروتهشان ڪنے دوباره از اول شروع شوند آدم ها گاهے تمام میشوند، گاهے فقط با یڪ حرف…
شما اطلاعاتتون در همین زمینه هس؟ ینی ماما هستید 

ماما نیستم ولی بچه دارم و مطالعه زیاد دارم درین زمینه

2740