2737
2739
عنوان

برندگان مسابقه عکس تیرماه

| مشاهده متن کامل بحث + 29 بازدید | 173 پست
سلام به همگی خانم تهرانی جوایز واریز کردید ایا ؟ ممنون میشم اطلاع بدید ؟برام سوال پیش اومده
وقتی یادم میاد خیلی ها بودن که پارسال آخرین ماه رمضونشون رو تجربه کردن دلم میگیره آخه شاید این بار نوبت یکی از ماها باشه که آخرین مهمونی ماه رمضون رو تجربه کنیم خدایا ، خروج از ماه مبارک را برای ما مقارن با خروج از تمامی گناهانمان قرار بده آمین عیدفطر مبارک ( رصدخانه ی غضنفر)[smiley]l/l_20.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها 31 م 100 هزار تومان به حساب من واریز شده حالا نمیدونم از طرف نی نی سایته یا سایت بانو لطفا اگه به حساب شما هم واریز شده تاریخشو و دو رقم کارتی که از اون پول واریز شده رو بگید تا بدونم کدومه
سلااااااااااااااام به همگی برنده های تیرماه جایزه ها به حسابامون واریز شده مبارکتون باشه
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016092722350413303 اینم خاله بازی دخملای کوچولومون [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
2731
به حساب منم ریختن گروه بهداشتی تاژ و نینی سایت بسیار ممنون
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2740