2733
2734
عنوان

خانومای بارداره هفت هشت ماهه بیاین دردو دل!!

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم. نگران نباش. منم مامانم پیشم نیس. انشالا که بتونه خودشو واسه زایمانم برسونه ولی اگه نیاد خودمم و خودم. استرس الانتو کاملا درک میکنم
چقدر باید ببوسمت تا کتاب این همه گریه بسته شود؟...تا هق هق این همه تمام؟...
2731
Azizam ghose nakhor Man ye pesare 19mahe daramo alanam 8mahame tu keshvare gharib Tako tanha hata kasi nist shabi ke miram bimarestan bachamo negah dare bayad bebaramesh bimarestan ba khodam
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2740
آدم کسی نیاد سرش بهتره تا همه بیان و کمک نکن! من اگه خودمو مامانم بودیم مشکلی نداشتم!خارسو و خواهرشوهر برا دخالت هستن
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
آره فقط امیدم اینه بچم آروم و سالم باشه خودمم زایمانم رآحت باشه بعدش بتونم یکم دورخودم باشم
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
Pas ghose nakhor hame chio bespar be khoda Man alan kheili khoshalam ke bedune menato komake kasi bachamo bozorg kardam midunam in nirooro daram ke az pase 2tashun bar biam
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2706