2737
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 57954 بازدید | 8362 پست
سلیقه ایه محیا جون اگه احساس می‌کنی بعدها شاید پشیمون شی یه  آکوا بخر کارتو راه بنداز 😍🙉 چو ...

آره منم از این میترسم چون آدمیم زود از ی چیزی زده میشم 

حتی ناخن ک کاشت میکنم میگم زودتر در بیارم 😑😑

واییییییییییی قلبممممممممم اصلا حواسم نبود چه رووز مبارکی باشه واسه هممون انشالله 💋🍓♥️🧿🫀♥️💕 دس ...

عزیژ دلی قشنگم 💋💋💋

هی خواهر دوبرابر پول لباس منو برا خودش خرید کرده 

دختر خوبی بودم هیچی نگفتم 🙃🙃

🤣🤣🤣🤣🤣 همین دیشب دعواش کردم سر جاجو همه دسته هاشو از هم باز کرده 

مامانم میگه پسرت فقط ب جارو برقی گیر داده 

مال اونارو کلن از هم باز کرده 

مامانمم هی حرص میخوره از دستش 🤣🤣🤣

پسرم دوتا وسیله رو ول نمیکنه یک سویچ ماشین غیر ممکنه ول کنه حتی تو ماشین رفتنم سویچ رو در میاره 🤣🤣🤣

دومی جارو برقی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محیا جون تو جوش فعال زیر پوستی داری احتمالا حالت چربی که وقتی روزنه ها باز میشن جوش صورت میشه و خودش ...

اره دقیقا جوش زیر پوستی کوچیک کوچیک تازه بعضی وقتا کیستی ام دارم 

بعد خدا شاهده بهشون دست نمیزنم ها میبینی جاشون سوراخ شده 

خیلی حالم گرفته اس سر پوستم 

از اینم شانس نداریم بخدا 

فاطمه جونم و بقیه خواهرای گلم یه دونه از این براش ها واسه هر ماده یا ماسکی که احتیاج بود به پوست بزن ...

حتما ✔️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2731
خواهش میکنممممم تو همه جوره زیبایی 😍🍓❤️🧿

😎

فدای تو 💞

به یاری دوستان 😁

از اجزای صورتم راضی هستم 

فقط چند سالیه لک افتاده صورتم 

و احساس میکنم کدر شده 

میخام رو پوستم کار کنم 

دکتر رفتن هم دوست ندارم 

چون هزینه میلیونی میکنی 

تا وقتی میری عالیه 

بعد بر میگرده 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
سلام دخترا صبحتون بخیر  ببخشید من این چند روزه نبودم  دستم زیاد ب گوشی نمی‌رفت 🙄🙄 ولی ...

سلام عزیزم 

چه چالش خوبی 

منم تصمیم گرفتم نوشابه و کیک های شکلاتی خیلی شیرین رو حذف کنم 

خیلی وقتا پیش اومده به نفسم غلبه کردم نوشابه رو نخوردم 😀

منم چالش میزارم 

از /1403/3/3/

تا یک ماه نوشابه و کیک نخورم 😀💪

سلام عزیزم  چه چالش خوبی  منم تصمیم گرفتم نوشابه و کیک های شکلاتی خیلی شیرین رو حذف ک ...

آره خیلی خوبه من در حالت عادی خیلی کم میخورم از اینا 

ولی همین کم کردن رو قصد دارم صفر کنم 

ولی نمیدونم با چیپس و پفک های دلبندم چیکار کنم 

با پیتزا و ساندویچ و سوخاری چیکار کنم 

دل کندن خیلی سخته 😥😥😥

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آره خیلی خوبه من در حالت عادی خیلی کم میخورم از اینا  ولی همین کم کردن رو قصد دارم صفر کنم&nbs ...

نمیدونم چرا بعد غذا 

مخصوصا ناهار دلم یه چیز شیرین میخاد 🤤🥴🤕

مثل معتاد ها همه کابینت هارو میگردم بدنبال یه چیز شیرین مثل ویفر شکلاتی  یا پرتقالی 😑😶

باید کم کم به نفسم غلبه کنم 

بخاطر همین چالش نوشابه و کیک رو گفتم 🤣🤣

چون راحت تر میتونم ترک کنم 🤣

پیتزا ماهی یکبار بیشتر درست نمیکنم 

دیگه شرمنده شکمم نمیشم گناه داره🙃

2740