2733
2739
عنوان

دیشب رفتم سونو ان تی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 68 پست
یادمه قبل از اینکه حامله بشم هم خودم هم شوهرم خواب میدیدیم یه پسر داریم،جفتمون عاشق بچه ایم مخصوصا من خیلی دختر دوست دارم ولی به خاطر یه سری چیزا دلم میخواست بچه أولم پسر باشه ،مثلا اینکه دختر همیشه باید نه تغاری و عزیز کرده خونه باشه یا وقتی بچه دوم میاد اگه أولی دختر باشه اذیت میشه و ضربه میخوره و ازین حرفا،شوهرمم دوست داشت أولی پسر باشه، رفتیم سونو ان تی دکتر گفت ٧٠درصد دختره وقتی از مطب اومدیم گفتم محمد ناراحتی؟گفت نه این چه حرفیه؟بچه سالم باشه بقیه اش مهم نیست،اینو که گفت منم دلم قرص شد گفتم خداروشکر دختره،دفعه بعد معلوم شد پسره، واقعا هنوزم میریم واسه پسرم خرید کنیم من میرم سمت وسایله دخترونه،عاشق دخترم یعنی میشه منم یه روز مامان یه دختر ناز بشم؟ نا شکری نکن عزیزم زیادم لی لی به لالای شوهرت نزار،به درک که ناراحت میشه
منو آذر صدا کنید😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر مال مردمه دختر برای آدم میمونه من 2 تا دارم و خدارو شکر میکنم اگه دختر نداشتم 2 تا دیگه هم حاضر بودم بیارم که شاید دختر بشه
خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه
2731
حرف کسی برات مهم نباشه من اولین بچم دختره و الان دومی هم که باردارم دختره واقعا خوشحالم که خدا بهم لطف کرده و دوتا فرشته بهم داده دختر وقتی بیاد خودش میدونه با باباش چه کار کنه که باباش رو عاشق کنه
انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثبات به دیگران تلف نکن
دختر من راه میره از سر تا پای باباش رو قرقه بوسه میکنه منم به شوهرم میگم دیگه کی تو این دنیا با تو اینجوری رفتار میکنه
انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثبات به دیگران تلف نکن
2740