2733
2734
عنوان

به موهام چی بزنه یه ذره خوش حالت بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 22 پست
روغن اصل اگر می خواهید از یک مغازه روغن کشی طبیعی تو بازار تجریش بخرید. روغن نارگیل خیلی خوبه.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اگر دلت میاد یک بار کوتاه کن بذار دوباره در بیاد
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
روغن بادام از داروخانه.اصلم نباشه طوری نیست بزن برا خوشحالتی جواب میده روغنای دیگه مثل زیتون و نارگیل خیلی چربن بدتر بدحالت میشه ولی روغن بادام مثل ژل خوش حالت میکنه و زیاد چرب نیست
یکی از ساده ترین راههای خوشبختی اینه که چیزی که باعث ناراحتیت میشه رو رها کنی....