2737
2734
عنوان

چرا همی میگن دختره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاریخ تقریبی زایمان شما 12 مرداد 1393 خواهد بود
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2728
نازمین جون نی نی کدوم سمتته ؟
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
تو الان توی ٢٤ هفته هستی.

ماههاى باردارى :

ماه اول کامل ......... 4 هفته و 2 روز
ماه دوم کامل ......... 8 هفته و 4 روز
ماه سوم کامل ......... 12 هفته و 6 روز
ماه چهارم کامل ......... 17 هفته و 1 روز
ماه پنجم کامل ......... 21 هفته و 3 روز
ماه ششم کامل ......... 25 هفته و 5 روز
ماه هفتم کامل ......... 30 هفته و 0 روز
ماه هشتم کامل ......... 34 هفته و 2 روز
ماه نهم کامل ......... 38 هفته و 4 روز

از 3٨ هفته و 4 روز تا 40 هفته کامل هم 9 روز می مونه که میشه 9 ماه و 9 روز.
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
2740
من میگم پسره نازمین جون.
اگه سمت چپ بود دخمل بود :)
فریبا جون جدول چینی خیلی اشتباه میکنه.

من چپ و راست رو برا بچه های تاپیکمون امتحان کردم نود درصدشون درست بود. اون ده درصد هم پنج درصدشون نمیدونستن نی نی کدوم سمته :)