2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد رفلاکس معده در نوزادان+جواب همه سوالات...

| مشاهده متن کامل بحث + 403076 بازدید | 383 پست
اره بردمش امپرازول داد ولی از وقتی دادمش بدتر بهم ریخت  اخه من روزانه تخم مرغ میخورم ، دیگه ن ...

خوب وقتی میدونین چرا میخورین! تخم مرغ رو ب مدت دو هفته قطع کنین و رژیم پایه بگیرین ببینین چطور میشه من رژیمم ثابته و بچم سه ماهش شده و مرغ و برنج و گوشت گوسفند سیب زمینی و رب خانگی فقط ایناس... تازه بعد سع ماه دارم چیزا دیگه اضافه میکنم با زرده تخم مرغ شروع کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب وقتی میدونین چرا میخورین! تخم مرغ رو ب مدت دو هفته قطع کنین و رژیم پایه بگیرین ببینین چطور میشه ...

به قطعیت نرسیده بودم ولی الان مطمئنم با تخم مرغ رفلاکسش بدتر میشه و حدود یه هفته ای اصلا نخوردم

پسر شما به لبنبات هم حساسه ؟ تا کی باید رژیم باشیم

2728

سلام من بر اساس تجربه شخصی میگم هیچ چیزی در دنیا مثل شیر بز نیست بخصوص برای کودکان چون شیر بز کاملا شبیه شیر مادر هست و حتی از شیر مادر هم مفید تر چون حدود 96 درصد املاح و ویتامین و مواد معدنی داره و در درمان خیلی بیماری ها مفیده بخصوص الرژی کودکان و نوزادان الرژی به پروتین گاوی و لاکتوز کم خونی، فشار خون، دیابت، نقص سیستم ایمنی ، اسم، برای وزن و رشد نوزادان و کودکان کم وزن و حتی برای نازایی بهترین ماده غذایی برای نوزادانی که غذای کمکی رو شروع کردن و بهترین جایگزین شیر خشک هست کافیه یه سرچ تو گوگل کنید اگر تهران هستید مزرعه بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید ادرس یه مزرعه میاد که فصلها شیر بز داره در محیطی کاملا

سلام بچه منم بعد هر بار شیر خوردن میاره بالا. میگن چون کزن گیریش خوبه عب نداره.

الانم ۴۰ روزشه از ۱۴ روزگی هم ده دوازده روز یکبار پی پی میکنه.

نمیدونم چکار کنم. مدامم کش قوس میده ب خودش. اصلا احساس اینکه یه نوزاد سرحال دارم رو ندارم.نمیدونم چ غلطی کنم اخخههه.

دکتر گوارشم گف عب نداره بالا میاره نمیدونم چ کنم

2738
مامان مینی مولتی لیوم مصرف کنه دیگه اسید معده ش اذیت نمی کنه. دختر من خیلی بهتر شده از وقتی سوپ رو ش ...

سلام عزیزم میدونم تاپیک خیلی قدیمیه ولی با استفاده از اطلاعاتت گفتم اگه میتونی راهنماییم کنی پسرم ۵۰ روزش از ۳/۴روزگی سینمو نگرفت اونقدر نگرفت خوب شیر نخورد که دیگه مجبور بودم با شیشه بدوشم بدم بهش ولی چون شیرمم کم بود شیرخشکم میدم بهش ولی الان تقریبا کلا شیرخشک میخوره پسرم از روزای اول خلط داشت الان خیلی به اوج رسیده نه میتونه خوب بخوره نه خوب قورت بده گلو وبینی ودهنش پرخلط الان بهش سرفه هم اضافه شده پیش ۴ تا دکتر بردم همش میگن عادیه خلط هم از علائم رفلاکس هست؟ به خدا دیگه درمونده شدم عصابم خورد میشه وقتی میبینم اذیت میشه چی کار کنم به نظرتون؟

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل