2737
2739
سلام تبسم با دکتر طرازی باردار شدی ؟؟؟؟ تورو خدا میشه بیای بگی این بار سیکل تخمک کشیت چطوری بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و بهت پردنیزلون و ای وی آی جی دادن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ همون تبسمی هستی که که با معینی بودی ؟؟؟ در خواست دوستی دادم لطفا قبول کن
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبسم جون کاش بیای کلوپ گاهی تلخ گاهی شیرین بهمون بگی چی کارا کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ داروهای تخمک کشی وسیکلت چطوری بود سرم آی وی آی جی گرفتی ؟؟؟؟؟ سوپر فکت داشتی ؟؟؟؟ لطفا تورو خدا بیا بگو بعدشم میشه بگی از دکتر شرکت چطوری وقت گرفتی ارزش داره منم برم من از مشهد باید برم مشهد اصلا برسی نمیشه
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
2731
بعدش رفتم رزاقی بهم سرم داد و سلکسان والا شماره دکتر شرکت و زنگ بزن بیمارستان الزهرا اونجا بهت میگن من متاسفانه ندارم شمارشو از مطبشم بتونی وقت بگیری خوبه البته دیر وقت میده
سلام تبسم جون خیلی خیلی برات خوشحال شدم خدارو شکر که طبیعی باردار شدی پس پاک روش میدونست خودت میتونی باردار شی طبیعی بهتره نطفه قوی تره خدا برات حفظش کنه از شر ای وی اف راحت شدی مرسی که جوابمو دادی تبسم من موندم چی کار کنم میخام لاپرا هیسترو انجام بدم نمیدونم پیش کی برم یه دکتر از خدا بی خبر به من گفته سل لگنی شاید باشه برایهمین این فکر خیلی آزارم میده دیونم کرده تو کیو برای لاپرا پیشنها میدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پیش رزاقی رفتم و میدونم که برای هیسترو کارش خوبه ولی احساس کردم لاپراش خیلی خوب نباشه راستی از قبل بارداری پردنیزلون داده بود دکتر شرکت بهت ؟؟؟؟؟؟ با چه دوزی داده بود و چطوری میخوردییییییییییییی منون میشم جوابمو بدی
من پیش الماسیان رفتم دقیق 12 هفته بودم جنسیتم درست گفت خواهر شوهرمم 11 هفته رفت پیشش گفت دختره دوباره 22 هفته رفت گفتن دختره...تا الان که هر کی رفته خطا نداشته.در مورد سلامت جنینم دقیقه
من مامان دو تا فرشته کوچولم اممم....  
2738