2733
2734
عنوان

دنبال یه سری دوست پایه خوزستانی ام.... خودم خرمشهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 115571 بازدید | 2773 پست
سلام
اطلاع از برنامه های فرهنگی هنری ورزشی و ....
اینجا

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=702067
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم مرضیه سادات هستم ساکن شوشتر خوشحالم اینجا دوست خوزستانی پیدا کنمممممممم
تزیینات زیبای نمدی برای خانه ی شما و اتاق کودکانتان با قیمتی عالی برای دیدن نمونه کارها به وبلاگ من سری بزنید: www.nemeslenamady.blogfa.com
2728
سلام خانومای اهوازی تاپیک خوبیه اینجا کاش بیاین و فعالیتها و برنامه هاتون اینجا بنویسید تا شاید برای سایرین هم مفید باشه و روزمره ی پویاتری داشته باشن
هر سحر نور می آید..
2740
حالا باز اهواز خوبه ولی خرمشهر اصلا جای تفریحی و خرید درست حسابی نداره.... من که خیلی حوصلم سر میره ...

اتفاقا شهر،شهرکوچیکیه راحت میشه با همه ارتباط برقرار کرد به اندازه کافی هم بنظرم مراکز خرید داره ،جای تفریحیش کم هست اما به نسبت خوبه میشه حال هوای خودتو عوض کنی