2733
2739
عنوان

حالم خیلی خوبه ک برادرشوهرم باهام قهره 🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 23 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب اونم فهمیده و بدتر کرده دیگه تو هر  کاری کرد مهم نباشه برات انقدر با اعتماد به نفس نگا کن ...

اره دیر ب این نتیجه رسیدم چقدر خودمو ازار دادم ، دعواهایی منو شوهرم کردیم خدداند ، ولی انگار روح برادرشوهرم خبر داشت و میدونست ک من دارم زجر میکشم برام مهمه ک بامن چجوریه

فقط خدا.🦋💜💪
بلد نبودم ،گاهی همون جمع بغض میکردم حتی الکی ازش تعریف میکردم شاید بمنم بهابده 🤢

ببین اعتماد به نفس از همه چیز مهم تره

از ظاهر هم مهم تره

تازه راه جذب کردن هم بی تفاوتی و بی توجهی هستش البته بهضی اوقات

اینم بگم اگه تو خودت به خودت ارزش ندی هیچ کس به تو ارزش نمیده

اگه تو خودت نتونی خودت رو جذاب فرض کنی هیچ کس به تو جذب نمیشه

اگه خودت از خودت خوشت نیاد هیچ کسم از تو خوشش نمیاد

چند سالته؟؟

2731
اره دیر ب این نتیجه رسیدم چقدر خودمو ازار دادم ، دعواهایی منو شوهرم کردیم خدداند ، ولی انگار روح برا ...

تو عزت نفس و اعتماد به نفست واقعا پایینه

پیشنهادم اینه ویس های امیر شریفی رو از نت سرچ کنی و گوش بدی

خیلی اعتماد به نفست رو بالا میبره

ببین اعتماد به نفس از همه چیز مهم تره از ظاهر هم مهم تره تازه راه جذب کردن هم بی تفاوتی و بی توجهی ...

سی و چهار، اره نداشتم ، از جاریام خاستم عقب نمونم ، همش دنبال جلب رضایت برادر شوهرم بودن 

فقط خدا.🦋💜💪
سی و چهار، اره نداشتم ، از جاریام خاستم عقب نمونم ، همش دنبال جلب رضایت برادر شوهرم بودن 

من خودم ۱۸ سالمه

ولی تو یه کاری کن تو نت سرچ کن امیر شریفی یا هم سرچ کن سایت پرورش افکار

ویس هاش رو گوش بده

درست میشی

2740