2733
2734
عنوان

اجرت و مالیات طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 41 پست
خخخ باز متوجه نشدم😂

وقتی تو تاپیک های قبل پست میزاری تاپیک بروزرسانی میشه میاد تو قسمت بروزرسانی ها

الان خودمم دیوونه میکنی تو دختر

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...
دوستان من ۲و نیم گرم طلا خریدم ۶وپونصد...گرمی ۲و۴۸۰ خوب داده یا ن

ععالی حساب کرده من دو و نیم رو ۷۴۵۰ گرفتم 🤦

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی تو تاپیک های قبل پست میزاری تاپیک بروزرسانی میشه میاد تو قسمت بروزرسانی ها الان خودمم دیوونه م ...

اوکککی

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2731
اره خودشم گفت اجرت نمیگیرم😎 ولی تو باور نکن

دمش گرم ،مستعمل نبود ؟ ادرسشو بده 😂

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
الهی شکرررررررر امشب باید نذر صلوات بدم😂😂😂❤️

زیاد ذوق نکن باز نفهمیدم یعنی بزنیم بروز رسانی میادقسمت تاپیک های به روز؟؟؟یه نفرم بروز رسانی بزنی میشه؟؟

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

المیرا ، اون رنگیا مال سال ۹۶ الان دیدم گفتی ورم شاید بد عکس گرفتم زود اصلا نگاه نکردم فقط کذاشتمو پاک کردم 😂 اون طبیعت شروع جدیدم با ذغال ، کلی کار دارم اینجا نمیشه گذاشت و اینکه ممکن سبک کارم خیلی عامه پسند نباشه 😅

خوزستانی تا ادرسشو بدم😎

نه عزیزم مشهدم ، واقعا با انصاف بوده 

زورم میاد یک و خورده ای + اجرت جداگانه پول دادم ، اصل طلا با این وزن ۵۷۵۰