2733
2734
عنوان

کیادلشون گرفته که مادر نیستند در روز مادر .....

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 42 پست
ساحل جان اتفاقا همسایه مامانم بعد ده سال تقریبا،ی بچه آوردن بزرگ کنن ب سال نرسیده باردارشد
اللهم الزقنااولاداصالحین وسالمین فی الجسم والروح،لیس فی خلقهم زیاده ولانقصان..رب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
2731
کااااااااااااش اما اینجا ایرانه و آدم هاش به خودشون اجازه سوال در مورد هر چیزی و میدن ... گاهی با رفتارهاشون ادمها و آزار میدن.
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
رفتیم عید دیدنی بچه شون از اول تا اخر دادن بغل من ... به زورررررررررر نمیدونم داشتن محبت میکردن یا نه ....ولی من داشتم اذاب میکشیدم...
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
نمیدونم من تازگیا حساس شدم یا واقعا قلب بقیه هم از این تاپیکا به درد میاد دیروزم یه خانم دیگه این تاپیکو زده بود انقدرررر واسش گریه کردم که دیگه حالت تهوع گرفتم من خودم به شخصه خیلییییی گناه کارم خیلیم حسرت تو دلم دارم ولی تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که از آخرین بندهای قلبم واستون دعا کنم ببخش که نمیتونم بیشتر ازاین کمک کنم
❤️❤️❤️❤️
من کاملا درکت میکنم چون شرایطم مثل شماس و دکترا گفتن دیگه باردار نمیشم دیشب یه تاپیک زدم حوصله داشتی بخون کلی هم گریه کردم امروز بهترم من همه تلاشم رو کردم ولی نشد دیگه
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
منم 7 ساله منتظرم ولی هنوز مادر نشدم
فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد خدایا شکرت معجزه زندگیم رو به دست خودت می سپارم