2733
2734
عنوان

دوستانی که سزارین شدید خواهشا جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1775 بازدید | 27 پست
ممنون سحر جان
http://am.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201501 به این آدرس برید محصول مورد نظرتونو انتخاب کنید براتون سفارش بزارم با مناسب ترین قیمت به دستتون برسه - آرایشی - بهداشتی اوریفلیم ,وایبر با این شماره 09127095638- آدرس کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28904
گلم من هم سزارین شدم و شیاف استفاده میکردم تا حدودا 2ماه جای بخیه ها م اذیت بود ولی الان که یک سال گذشته از اون عمل فقط جای خط بخیه مونده و گاهی کمردردناشی از تزریق آمپول بیحسی نخاعی
آرامش خود را به هیچ چیز و هیچکس وابسته نکن تا همیشه آنرا داشته باشی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم دکتر من برای دردهام شاف دیکلوفناک داد. واسه کار کردن شکمتون هم از روغن حیوانی مصرف کنید. خیلی سریع جواب میده.
بی حسی سزارین بیشتر از یک سال (معمولا 2 سال) طول می کشه نگران نباشید.
قدم نورسیده مبارک باشه
شاد باشی
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
2731
روژِین جون مبارکه عزیزم. برای اینکه بتونی بیرون روی داشته باشی حتما روغن زیتون بخور و از غذاهای نفاخ پرهیز کن. استراحت داشته باش تا کمردردت بهتر بشه. ایشالا به زودی خوب میشی عزیزم.
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
قدمش مبارک
برو دکتر بگو که شکمت فقط یه بار کار کرده چون دردت به خاطر یبوست و در مورد بی حسی بخیه هات من ١ساله که عمل کردم و هنوز جاشون بی حسه
کَس نخارد پُشت من جُز ناخن انگشت من
2740
من که سزارین نکردم ولی به جز یه خواهرم هر کیو دیدم سالها جای عملش بیحس بوده. یه خواهرم 10 سال و خواهر شوهرم 16 سال و دوستام هم که از 5-6 سال تا همین چند ماه گذشته هر کی سزارین کرده جای عملش بیحس بوده. متاسفانه خیلیا این عارضه رو قبل از عمل به ادم نمیگن! بعد که دچارش شدی میگن طبیعیه!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔