2733
2739
عنوان

مهد کودک امید فردا شهرک غرب

| مشاهده متن کامل بحث + 4038 بازدید | 33 پست
بچه من هم میره شعبه یک امیدفردا ، هر هفته توجشن تولد ،که مامان بابا ها را دعوت میکنند و تولد تو طبقه دو م برگزار میشه ساختمان شمالی جنوبی هست از دو جهت ینجره مستقیم داره.پنجره های مستقیم طبقه دوم و سوم از تو کوچه و حتی بزرگراه هم معلومه، و انصافا من تا حالا نه دیدم و نه از کسی نشنیدم کسی بجه را دعوا کنند ، مگر بچه پرخاشگر باشه و دوستا شو بزنه ، حتی چند تا تابلو تو همه جا نصب هست که نوشته : مدام به کودکتان اطمینان بدهید که همیشه در کنارش هستید و و همیشه دنبالش می ایید و مواردی مثل همین . بچه من زبانش خیلی را افتاده و خیلی از واژه ها را تو خونه به انگلیسی میگه ، غزل حافظش که دل بابا بزرگا رو برده ، آناتومی بدن و رشد گیاهان را یاد گرفته و به گلدونش آب و افتاب ،،، تا حالا، هر ساعتی که من رفتم یا میرم از تو منیتور ورودی، کلاسها و حیاط و،،، قابل دیدن هست و ، تا جاییکه من دیدم مامانای تازه وارد نشستن و دارند گلاسها را تماشا میکنند، و مدام ما رو تشویق میکنند که وسط روز بریم بچه ها را ببینیم. احساس خوبی که ادم ازشون میگره اینه که اهل شعار و پنهانکاری نیستند ، من قبل از اینکه بچه ام رو بگذارم مهد خیلی تحقیق کردم ، هیچ مهدی رو ندیدم که سی دی بده ، فقط امیدفردا گفت از روزای اول بچه سی دی میده و جنبه خاطره و یادگاری داره ، و بحق برای منم تو ماه اول ۶ تا سی دی دادند، و بهترین کارشون ،نپذیرفتن بچه های پرخاشگر ه ، که البته موجب نارضایتی والدین بچه ها ی پرخاشکر میشه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موضو ع امیدفرداست منم نظرمو مینویسم . والا من که خیلی از امیدفردا راضیم ،چون همیشه آدم میتونه بره بچه اش رو ببینه ، من ۱۵ روز اول هر روز با بچه ام میرفتم و با م مربی و بچه ها با هم بازی میکردم ، تا بچه ام به مربی اش عادت کرد بعد دیگه ماندگار شد، هر چند وقت یکبارم ه میرم کلاسشونو میبینم ، طی این یکسال همه چیز خوب هست و غذا خوردنش خوب شده ، روزای تعطیل هم میگه میخوام برم پیش ساناز جون ، انگلیسی شم خیلی راه افتاده، با خیلی از مادرا دوست شدم ، یعنی برنامه اشنایی مادرا با هم دارند ، مثل صبحانه خوری مشترک و سینما و تاتر جمعی که رویا جون مسولش هستند ،
ماها که بچه ها مون امیدفردا هستند خیلی راضی هستیم ، ادم امکان داره بر اساس تبلیغات بره جایی رو ببینه و تحقیق کنه ، ولی بعدش بر اساس شعورش اونجا رو برای بچه اش مناسب میدونه ، شعورش را نمی زاره کنار و به تبلیغات اعتماد کنه . هر روز ظهر که ما میریم دنبال بچه ها کلی آدم اونجا تو نوبتند که بچه ها شونو ثبت نام کنند .
روز به روز هم داره شعباتشون اضافه میشه و چند وقت پیش هم که افتتاحیه شعبه ۲۳ شون بوده و روی در ورودی هم که نوشتند ظرفیت تکمیل است .
خدا حفظشون کنه کار خوب میکنند و حسابی هم طرفدار دارند .
رقبای کاریشون میان اینجا چیزای غیر واقعی منویسند ، ولی واقعیت را باید از نزدیک دید . همینکه هر لحظه که بخواهیم میتونیم بچه من رو ببینمیم خدا رو شکر
2731