2752
2739
عنوان

جنسیت بچه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 65 پست
سلام عزیزم  اسعدالله ایامکم همچنین  اول این که به من خیلی لطف داری گلم تو نی نی سایت ...

عرض ادب مجدد

انشاءالله که مهدوی باشید و مهدوی زندگی کنید

من هم در این مورد با شما هم نظر هستم اما با سواد محدود دینی خودم، که قطعا بسیار کمتر از اطلاعات دینی شماست، یاد گرفتم که درمقابل چنین فضایی باید ایستاد و مقاومت کرد؛ خالی کردن میدان فقط طرف مقابل را جری تر میکنه

من هم از دست این اکانت های فیک که نمیذارن هیچ تاپیک مذهبی و مفیدی پا بگیره، به شدت نالان هستم اما اطمینان دارم که بازگشت کاربرهایی مثل شما به نی نی سایت، میتونه تا حد زیادی این فضا را بشکنه

سلام عزیزم  اسعدالله ایامکم همچنین  اول این که به من خیلی لطف داری گلم تو نی نی سایت ...

عذر میخوام اما یه عالمه حرف دارم:

کاربران جدیدی که وارد سایت شدن به شدت از فقز اطلاعات مذهبی و دینی رنج می برند، فضای نی نی سایت بهترین مکان برای تبلیغ معارف دین هست

مطمئن باشید حضور شما و امثال شما باعث بهتر شدن فضا میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عذر میخوام اما یه عالمه حرف دارم: کاربران جدیدی که وارد سایت شدن به شدت از فقز اطلاعات مذهبی و دینی ...

سلامت باشین عزیزم

تلاشم و میکنم به روی چشم

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

2731

سلام سوگل جان خوبی عزیزم؟میدونم شاید نیای سایت و پستمو ببینی ولی بازم برات پست گذاشتم

یکی از اشناهامون بارداره سه ماهشه خواب دیده یه بره بدنیا اورده که یلحظه شبیه برست یلحظه شبیه بزه و شاخاش به پشت حلقه زده و داره از پستونش شیر میخوره یلحظه هم شببه به یه پسر تپل و سفید میشه همش نگرانه که یکی اونو ازش بگیره و بچه نوزاد باهاش حرف زد 

سلام... دیگه نمیای اینجا سوگل سادات؟

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم