2737
2734
عنوان

تاپیک مامانای فعال و باروحیه بهمن 94.

| مشاهده متن کامل بحث + 11344 بازدید | 12899 پست
دختر من نه ماه و بیست و دو روزش هس هنوز سینه خیز میره حالت چهار دست و پا میگیره اما میترسه حرکت کنه خخخ یواش بواش میخواد از وسایل بگیره و پاشه هنوزم خوب وزن نمیگیره همش هشت کیلوئه خیلی بد غذاست از هر غذایی یکی دو قاشق میخوره اگه به زور بهش بدم بالا میاره هفت تا دندون دراورده و خیلی شیطنتی یاد گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام تاپیک واقعا سوت و کور شده مگه باید شربت کلسیم هم بدیم؟؟؟؟؟ من نمیدم من از همون اهن و مولتی ویتامینی که مرکز بهداشت میده استفاده میکنم. السا جون من بلد نیستم تفسیر کنم.ولی اگه ازمایشگاهت با قبلی فرق داره تفاوتش طبیعیه. لیلا جون انگار فقط تو و من موندیم اینجا.فک کنم باید ماهم بریم تل گرام.
سلام دوستان . شیره انگور رو از چند ماهگی میشه به نینی داد ؟؟ میشه برنامه غذایی نینی هاتونو بگین . دختر من 6 ماهست منم میخام شروع کنم . شیر چند وعده ؟ غذا چی و چند وعده ؟ میان وعده هم میدین ؟؟ مرسی مامانای مهربوون
2740
سلام فرانک جون خوبی عزیزم؟ تبریک مجدد برای گل پسرات خدا حفظشون کنه تو گروهمون هنوز 7 تا دیگه هستیم که هنوز منتظر لطف خداییم شما هم برای ما دعا کن هرچه زودتر خدا این لطف شامل حالمون کنه بیادت هستم عزیزم گل پسرات ببوس راستی یادم شد احسنت چه تایپیک کاملی درست کردی
«بسم الله الرحمن الرحیم. أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ» سوره غافر آیه 44
کارهای خود را به خداوند واگذار مینمایم که او بحال بندگان بینا و آگاه است.
سلام منتظر جونم ممنوم خانمی. ان شاالله به زودی زود خداوند خودش لطف کنه و دامن شما هم سبز بشه.همیشه به یادتون هستم. لطف داری عزیزم. مینا جون شیره انگور من تا حالا ندادم پسرای من ده ماهو نیمه هستن.کلا چیز شیرین زیاد نمیدم بچه دیر زبون باز میکنه. شما برا اول کار باید از فرنی و حریره بادام شروع کنی و کم کم برسی به سوپ و غذای سفت تر. از برنامه غذایی که مراکز بهداشت میدن میتونی استفاده کنی
مامانای مهربون میشه برنامه غذایی نینی هاتونو که از اول 7 ماهگی شروع کردین بهم بگین . روزی چند وعده ؟؟؟؟ 7 ماهگی و 8 ماهگی . دختر من 6 ماهست چطوری شروع کنم و چند وعده بدم . ممنووووونم
2706