2737
2734
عنوان

درخواست راهنمایی درخصوص نحوه خوابیدن در حاملگی ....مشکل دارم !

| مشاهده متن کامل بحث + 63948 بازدید | 29 پست
کازبوره رو شکم که دیگه سعی کن اصلا نخوابی... من از وقتی فهمیدم باردارم دیگه رو شکم نخوابیدم.. خیلی سخت بود ترک این عادتم ولی الان اکثرا رو پهلوی چپ و راستم میخوابم...
بچه ها منم رو پهلوی چپ خیلی راحت نیستم... الن چند روزیه که گاهی به پشت هم میخوابم..این 4 ماه هیچ وقت به پشت نمیخوابیدم!! هه !!... ولی دکترم گفت تا 5 ماه تمام مورد نداره ولی از 5 ماه به بعد پهلوی چپ!!
من وقتی به پهلو می خوابم یه بالش نرم رو در اغوش می گیرم وزنم رو می ندازم روش یه وقتها پاهام رو میارم بالا دورش حلقه می کنم خیلی خیلی بهم کمک می کنه که راحت بخوابم
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا پایان سه ماهه اول زیاد مشکلی نیست هرجوری خواستین بخوابین ولی تو سه ماهه دوم فقط به پهلو چون اکسیژن رسانی به جنین سخت میشه تو سه ماه سوم هم سعی کنین زیاد غلط نزنین موقعی که خواستین پلهو به پهلو بشین بلند شین بشینین و پهلو رو عوض کنین خیلی خسته ولی خوب عادت میشه من که بشدت خواب سنگینی دارم عادتم شده بود
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2731
من هفته 18 هستم شبا خیلی غلط می زنم چون بدنم خواب میره انگار اتیش می گیره می ترسم این غلط ها برای جنین ضرر داشته باشه هر روز صبح که بیدار می شم می گم ایا جنین زنده است؟کسی تجربه ای درین مورد داره؟
من هفته 18 هستم شبا خیلی غلط می زنم چون بدنم خواب میره انگار اتیش می گیره می ترسم این غلط ها برای جنین ضرر داشته باشه هر روز صبح که بیدار می شم می گم ایا جنین زنده است؟کسی تجربه ای درین مورد داره؟
منم یه دونه بالش بارداری دی روحه(Die Ruhe) خریدم، به نظر میاد چیز خوب و جالبی باشه. البته من فعلاً ماههای اول بارداریمه.فکر میکنم یعنی اطرافیانمم میگن برای ماههای آخر خیلی خوبه و قدرشو تازه اون موقع می فهمی.من با قیمت خیلی مناسب حتی کمتر از قیمت فروش داروخانه ها و قیمت روال بورس فروش لوازم بارداری تو بازار خریدم.بی دردسر و تازه در خونم تحویل گرفتم .من از فروشگاه اینترنتی پردیس سلامت خریدم و الان که فکرشو میکنم و از این ور اونور میشنوم میبینم قیمت خریدم از همه کمتر بوده به اضافه اینکه تو این خرید اصلاً اذیت نشدم.آدرسش این بود:

http://www.salamatpardis.ir/#category/45/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C/
2738
دوستای مهربونم نحوه خوابیدن مادر تاثیری در سلامت جنین نداره، البته پهبوی چپ بهتره من خودم همه جهت خوابیدم، البته به جز روی شکم خیلی هم روی خرید بالش بارداری حساس نباشید، با چند تا بالش کوچک می تونید چوزیشن مناسب برای خودتون درست کنید ایشالله همتون نی نی های گلتون رو به سلامت بغل بگیرید
همسر مهربونم عشق زندگیم سراپای مرا دل آفریدند که مفتون سراپای توباشم
سلام منم تو هفته بیستم خیلی غلت میزنم بعد که بیدار میشم میبینم تخت پشت خوابم تازه یه کش و قوص جانانه هم به بدنم میدم یادم میره حامله ام شوشو هم خیلی بدخوابه تو خواب محکم دستاشو میزنه به پهلوم یا دستشو میذاره رو شیکمم دستش سنگینه به زور جداش میکنم در کل خیلی بدخوابم چند بار از خواب بلند میشم در طول روز همش کسلم و خواب زیر دلمم خیلی درد میگیره یه وقتایی من بهش اهمیت نمیدم

برو پیج دکتر شبنم بزرگ زاده تو اینستا. چند تا پست خیلی عالی گذاشته در مورد نحوه درست خوابیدن در بارداری و اینکه چجوری نباید بخوابی. خیلی هم سوالات و کامنت ها رو خوب و با حوصله جواب میده. دکتر من بود دوران بارداری و خیلی بهم کمک کرد هم آرامش روانی و هم زایمانم عالی بود. اینم آدرس اینستاش: دکتر شبنم بزرگ زاده     dr_bozorgzade

اینم شماره واتس اپ شون هست

09911616251

جواب میده بیشتر وقتها تو واتس اپ که پیام بدی. خیلی هم دکتر خوبی هست و با حوصله. بنظرم از ی دکتر بپرسی خیلی بهتره

2706