2733
2734
عنوان

بهترین دکتر زنان بیمارستان نجمیه تهران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 94073 بازدید | 56 پست
رزا پرستنده چهر حرف نداره سلخی هم خوبه ولی پولکیه

سلام عزیزم شما مطمئنی سلخی زیر میزی میگیره اخه من دنبال ی همچین کسی هستم در به در که سز کنم اونم تو نجمیه بخاطر بیمم😥

جدیدا کسی از دکترهای بیمارستان نجمیه اطلاع نداره؟ که کدومشون برای سزارین خوبن؟

سلام دکتر کرمانی تو نجمیه عالیه از جهت سزارین و بخیه زدن

من شش ساله که مریض ایشونم قبل بارداری هام و برای دوتا بارداریم پیششون میرم

اصلا پولکی نیست سر طبیعی و سزارین هم میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دکتر کرمانی تو نجمیه عالیه از جهت سزارین و بخیه زدن من شش ساله که مریض ایشونم قبل بارداری هام ...

ممنونم ازتون.نی نی من دی ماه بدنیااومد  

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام دکتر کرمانی تو نجمیه عالیه از جهت سزارین و بخیه زدن من شش ساله که مریض ایشونم قبل بارداری هام ...

سلام عزیزم ایشون چه روزایی بیمارستان هستن؟ 

هرکی با من مشگل داره، مشکل گشاابلفضللللل😊
2728

سلام عزیزم اگه خودمون بخوایم سزارین کنه میکنه؟ بدون اینکه پول اضافه بگیره

2738
دکتر فرح کیکاووس.من دی ماه نجمیه زایمان کردم و کلا تحت نظر ایشون بودم.زیر میزی هم نمیگیره.

سلام عزیزم

این خانم دکتر واقعا خوب هستن؟

میشه یه کم راجع بهشون بگین؟

جز هزینه بیمارستان هزینه میگیرن؟

اگه سزارین اختیاری بخوایم انجام میدن؟

نمیدونم چرا الکی از خانم پرستنده چهر تعریف میکنن ! 

شاید از دوستان یا منشی بد اخلاق و بی شخصیت مطبش هست . 

دکتر بسیار پولکی هستش . علنی میگه چرا باید بیام بیمارستان دولتی مثلا ۵۰۰ تومان بگیرم بیا بیمارستان مردم ۱۰ میلیون تومان بگیرم . 

من مطبش دو بار رفتم متاسفانه / اصلا وقت مردم براشون مهم نیست / هر سری چهار ساعت نشستیم تا بریم پیش دکتر باردار باشی یا نه مهم نیست ، 

دارو یا سونو هم مینویسه میگه برید فلان جا و … پیش دوستان خودشون . 

من میخام سزارین کنم میگه بیام نجمیه باید درد طبیعی رو بکشی اگه نشد سزارین کنم ولی بیایی بیمارستان مردم سزارین میکنم . همه چی رو تو پول میبینه نه وجدانی نه انسانیتی …. 

منشی مطبش هم عرض کردم بسیار بی شخصیت و بی ادب