2737
2739
عنوان

مامانایی که توی بیمارستان پیامبران سزارین شدن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 34568 بازدید | 27 پست
سلام به مامانای مهربون من یک هفته دیگه نوبت سزارین دارم توی بیمارستان پیامبران از تجربه هاتون بهم بگید دکترم ایران فرهنگ ادیب تا حالا کسی اونجا زایمان داشته دکتر بیهوشیش خوبه چون من میخوام از کمر بی حس بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی پیش دکتر حشمت رفته؟
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
منم بیمارستان پیامبران زایمان کردم رسیدگی شون و برخورد پرستارش خوب بود . هزینه زایمان من با اتاق خصوصی 2550 شد که 500 رو بیمه تامین اجتماعیم داد و 1500 رو هم بیمه تکمیلیم داد. درضمن من لباس نوزاد رو گفتم نمیخوام و فقط لباس مادر رو گرفتم غیر از لباس مادر دیگه هیچ چیزش اجباری نیست و میتونی از خونه ببری
کارن عزیزم با تولدش در تاریخ 92/10/18 منو و باباش رو خوشبخت تر از پیش کرد.
2728
همسر امید جان من بی حسی گرفتم و راضی بودم. بعد عمل هم سرم رو بلند نکردم و سردرد نشدم. فقط تا حدود دو سه ماه اول هر از گاهی کمردرد میشدم
کارن عزیزم با تولدش در تاریخ 92/10/18 منو و باباش رو خوشبخت تر از پیش کرد.
2738
سلام، پیامبران بیمارستان خوبیه تو اون منطقه.. من پیش دکتر ملیحه حبیب الهی زایمان کردم دکتر خیلی خوبیه و قبلش هم بیمار خودش بودم مطبش تو شاهین شمالی هست این سایتشه: drhabibollahi.ir

سلام به همگی من زایمان دوممه و زیرنظر دکتر معصومه جعفری هستم میخواستم ببینم کسی اینجا تازگیا تو بیمارستان پیامبران زایمان سزارین داشته؟وهزینه بیمارستان چقد شده؟واینکه دکترش چقد پول گرفته؟