2733
2734

سلام به همه خانمهای گل، من خیلی نگرانم میشه لطفا راهنمایی کنین، هفته ۱۲ تو سونو غربالگری سرویکسم ۳۳ بود و تو هفته ۱۸ با سونوی شکمی ۲۵، دکتر گفت استراحت کنم و شبی یک شیاف پروژسترون و هر دوازده ساعت ایزوپرین و هفته ای یک آمپول پورلوتون، اینارو چهار روز استفاده کردم رفتم سونوی شکمی دوباره یه جای دیگه گفت حداقل ۳۱ هست و گفت یا تو سونوی قبلی اشتباه شده یا اینکه یه انقباض لحظه ای بوده و برطرف شده، به دکترم هم‌اطلاع دادم و گفت داروهامو ادامه بدم و بعد تعطیلات دوباره برم سونو

نظرتون چیه؟ تجربه مثل من داشتین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه خانمهای گل، من خیلی نگرانم میشه لطفا راهنمایی کنین، هفته ۱۲ تو سونو غربالگری سرویکسم ۳۳ ...

من با شرايط شما بودم و سركلاژ كردم ، سونو شكمي من ٣١ و واژينال ٢٤ بود . كه فوري سركلاژ شدم تو هفته ١٨ 

2731

من طول سرویکسم توی هفته ۱۸ ۳۱ بود ولی نوشته دهانه رحم بسته.سونوهم واژینال بود خونمونم پله زیاد داره دکترگفت نرماله چون دهانه رحم بسته ولی خودم میترسم چکارکنم طول سرویکسم پایین نیاد فقط استراحت کنم؟نزدیکی خیلی کم درحد ماهی یبارداریم.ولی پلهام چون زیادن هفته ای دوبار مجبورم برم بالاو پایین

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋