2733
2739
بسم الله الرحمان الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَلاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ
لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ
اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
بسم الله الرحمان الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَلاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ
لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ
اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم اگه قابل باشم برای حاجت روایش دعا میکنم
لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
همراهان همیشگی و مهربون من برا اولین بار بعد از دو ماه اقدام جواب آزمایش اسپرم شو شو را بردم پیش دکتر خودم ایشون گفتن حرکتش خیلی ضعیفه ولی بهتر پیش یه اورولوژیست ببری یه فوق تخصص پیدا کردم شوش رفت پیشش اون گفت فوری باید سونو بده خود همسری رفت سونو داد وقتی من اومدم دم سونو اون جوابا گرفته بود خدا خدا می کردم چیز بدی نباشه وقتی جوابا دیدم دیدم آره واریکوسل تو بیضه چپ آزمایش و سونو را به دکتر نشون دادیم بعد از معاینه دکتر گفت فوری باید عمل بشه اعتماد نکردم یه فوق تخصص پیدا کردم شو شو را فرستادم پیشش بعد از معاینه دکتر بهش گفت همه چیز پایینه هم حرکت هم تعداد آنرماله هم چسبندگی باید زود عمل بشی البته بعد از عمل هم امکان داره این موارد خوب نشه چون واریکوسل کاری به حرکت ضعیف اسپرم نداره عمل کن بعد از سه ماه دارو بعد از شش ماه هم اگر نشد روش مصنوعی همسری بهم زنگ زد و گفت که دکترش اینطوری گفته خیلی ناراحت بود تنم داشت می لرزید از استرس بازم اعتنا نکردم چهارشنبه هفته پیش تلفنی شوشو را می فرستادم پیش این دکتر و اون دکتر بیچاره دیگه خسته شده بود خودم هم که نامید شده بودم از سوم مهر ماه یعنی 5 روز بعد از پری که قرص ویتامین ای و سی تموم شده بود گفتم بی خیال اگر خدا بخواد به این چیزا نیس با اینکه دکترم برام نوشته بود ولی دیگه نگرفتم و نخوردم از هفته پیش هم با حرف این دکترا دیگه فولیک اسیدا بی خیال شدم بله داشتم می گفتم همه دکتر یک صدا همین نظر را داده بودند چهارشنبه بعد از ظهر وقتی از سرویس پیدا شدم شوشو ی مهربون من اومده بود دنبالم باورتون نمیشه اونی که خیلی م گریه میکنه تو این سه سال من کمتر گریشا دیدم اینقدر گریه کرده بود که وقتی اومد دنبالم چشای مهربونش پف کرده بود رفتیم خونه یه نوار مداحی که برا حضرت رقیه خونده گذاشتیمو رفتیم تو بغل همدیگه اینقدر گریه کردیم تا بعد از اذان مغرب یه دوچخه نذر امیر علی سه ساله خواهرم که سیده کردم و کلی نذر و نیاز همسرم می گفت باید طلاق بگیری من نمی خوام آرزوی مادر شدنا ازت بگیرم من می گفتم نه این بین من و تو خدای خودمون یا راز باقی می مونه اگر نشدیم به همه می گم من عقیمم آخه یه دکتر دیگه وقتی آزمایششا دیده بود گفته بود بعد از عمل فقط 20 درصد می تونی پدر بشی اونم احتمالا اون شب اخبار 30"20 نشون داد یه زن 51 ساله هندی با یه پیرمرد 96 ساله را خدا بهشون یه بچه داد وای باز گریه ها شروع شد خدایا تو که می تونی تو این سن به پیرمرد و پیرزن بچه بدی پس قربونت برم خدا جون نذار به خاط بچه زندگیمون ازهم بپاشه و تباه بشه بالاخره شنبه صبح رفتیم بقیه الله شو شو را بردن اتاق عمل پشت اتاق فقط دعا می خونم و زیارت عاشورا راستی 26 مهرم چهل روز زیارت عاشورام تموم شد به امام حسین گفتم بعد از چهل روز این بود جوابم که دکتر اینا بگن بهمون به امام رضا گفتم این بود عیدی که ازت خواستم بالاخره پشت اتاق عمل تک و تنها وقتی لباس عمل را بهش پوشیدن فقط مونده بود سکته کنم من را از اونجا بیرون کردن وقتی بیرون اومدن فشارش حسابی افتاده بود بعد از نیم ساعت کمی آب میوه بهش دادم هنوز بدنش سر بود بعد از ظهر با این که خیلی درد داشت مرخص شد دکتر گفت به هیچ وجه نباید پشت فرمون بشینه منم که تاز روز قبلش گواهی نامه امده بود با ترس و لرز نشستم پشت فرمون و شوشو رااوردم خونه شب شده بود همسرم لرز کرده بود هم خودم هم اون داشتیم از گرسنگی می مردیم براش سوپ گذاشتم برا خودمم غذای جدا ساعت 11 شب ام خوردیم قرصاشا دادم و خوابیدیم به مامانم زنگ زدم داشتم می میردم از خستگی گفتم شوشو سنگ مثانشا عمل کرده زود بیاید تهران یکشنبه صبح رسیدن شنبه و یکشنبه را مرخصی بودم دوشنبه بیضه شوشو خیلی ورم کرد زنگ زدم با آژانس داداشم بردم پیش دکترش گفت خیلی خطرناکه اصلا نباید تکون بخوری حتی روز دوشنبه شو شو باز ازش پرسیده بود که چند درصد عملش موفقیت آمیز بوده و یا ممکنه چقدر طول بکشه تا ما بچه دار بشیم آیا امیدی هست یا دکتره با کمال ناامیدی شوهرم را از اتاق بیرون کرده بود و بهش گفته بود خیلی خیلی زود باشه شش ماه بعد اونم باید بعد از سه ماه از عملت داروهای قوی بخوری تا شاید فرجی بشه امروز چهارشنبه است مصادف با 3 آبا ن شاید باورتون نشه الان که دارم براتون داستانما می نویسم می خوام بهتون بگم فقط با خدا باش و از خدا بخواه چون اگر اون یه چیزای بخوادد امکان نداره خلافش بشه من امروز شاید باورتون نشه الان اشک در چشمانم حلقه زده من امروز بی بی چکم مثبت شددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
خدایا ممنونتم که سه ماه بارداری من را به درازا کشوندی که من به حکمت و عظمت تو بیشتر از پیش اعتماد کنم و و به این برسم هر چه می خوام باید فقط از تو بخوام نه از کس دیگری غیر از تو
خدایا ممنونتم که به من فهموندی که فقط باید به تو امید داشته باشم
پروردگارا ممنونم که به من فهموندی دوای هر دردی فقط تویی
خدایا ممنونتم که به من فهموندی اگر کاری را بخوای انجام بدی بقیه عوامل هیچ کاره اند و اگر نخوای بازم بقیه هیچکاره اند
خدایا ممنونتم فقط همین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
دخمل نازم داره بزرگ میشه خدایا شکرت ت ت
CafeMom Tickers
2740
منتظریم؟
لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
همراهان همیشگی و مهربون من برا اولین بار بعد از دو ماه اقدام جواب آزمایش اسپرم شو شو را بردم پیش دکت ...

سلام فاطیما عزیزم از این نوشته شما سالهاست که میگذره ولی من امروز اولین بار خوندم و نفسم

حبس شد تا انتهاش

فقط  خواستم بهت بگم عزیزدلم از درون بهشتت با دل پاکت واسه منم دعا کن دوستم.