2733
2739
عنوان

میگه سقطش کن چون مطمینم دختره

| مشاهده متن کامل بحث + 5214 بازدید | 113 پست
وقتی خداوند لیاقت وشایستگی مادر شدن رو به یه زن میده اون هم باید محکم باشه و از بچش حمایت کنه ,حتی یه مرغ هم وقتی جوجه دار میشه تا پای جونش از جوجه هاش مراقبت می کنه ,مادر شدن لیاقت می خواد این که اجازه بدی دیگران هر بلایی می خوان سر بچت بیارن واقعا شابسته مادری نیست ,محکم باش و پشت و پناه بچت ,می خواد دختر باشه یا پسر ,تونمی تونی طرز فکر جاهلانه شوهرت و عوض کنی اما خودت نباید اجازه بدی بچت و دستکم بگیرن سعی کن رو پای خودت بایستی و این قدر وابسته و ضعیف نباشی ,چرا گریه و زاری مگه کار خطایی کردی یا به خودت شک داری ,تو مادر شدی اینو نباید فراموش کنی حتی اگه بچت پسرم باشه فکر نکنم یه مادر ضعیف به دردش بخوره ,خود اسلام هم گفته زن باید به حرف شوهش گوش کنه اما تاجایی که شوهر مجبورش نکرده باسه بر خلاف قوانین اسلام عمل کنه ,قتل نفس هم که حرامه ,پس تکلیفت کاملا مشخصه ,اگه لازم باشه از زندگیش برو بیرون اما تن به خواسته نامعقولش نده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من برات یه پیشنهاد دارم با اینکه کار همسرت خیلی بده و اصلا برام قابل قبول نیست ولی برو تعیین جنسیت تا قبل از هفته 8 آزمایشگاه های ژنتیک می تونن بهت بگن جنسیت بچت چیه
انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثبات به دیگران تلف نکن
من خودم دوتا دختر دارم .از روز اول که حامله شدم فقط دعا میکردم که سالم باشن.پیش همه هم همینو میگفتم آنقدر با اعتماد بنفس اینو میگفتم که بعد از بدنیا اومدنشون هم کسی حرفی نزد با اینکه میدونستم شوهرم ته قلبش دوست داشت یکی از بچه ها پسر بود .ولی خدا خودش بهتر میدونه .ما فقط وسیله هستیم برای به دنیا اومدن این بچه ها .وگرنه از قبل این بچه ها در طالع وسرنوشت ما هستند .مگه در قران نگفته که همه امور به دست خداست .اینم یکی از مواردی است که جزو اختیارات انسان نیست یک جبره. باید یه نفر که شوهرت ازش حرف شنوی داره وخدا ترس هست با اون حرف بزنه. الان دوتا از جاریهام پسر دارن واصلا هم ناراحت نیستم چون با تمام وجود عاشق دخترام هستن .وبقیه فامیلای شوهرم اینو میدونن. اگه یه چیزی بگم نگین چون پسر نداره اینو میگه. ولی ناشکری نباشه خدا رو شکر میکنم که پسر ندارم .چون عروس دار شدن یه امتحان بزرگی برا مادرا ....که بد جور حس حسادت و.....تحریک میکنه . خودت باید از حق خودت وبچت دفاع کنی ..به هیچ عنوان زیر بار سقط نری ..دختر دار شدن یه نعمت بسیار بسیار بزرگی هست ..بعدا خودت میدونی.برات دعا میکنم اون چیزی که خیره برات پیش بیاد.
ای خدای کعبه رستگارم کن..... خدایا............مرا آن ده که آن به .
2731
نگی جون تنها برو برای آزمایش اگر پسر بود میگی پسره و با خیال راحت نگهش میداری اگرم دختر بود برای داشتنش می جنگی و نگهش می داری
انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثبات به دیگران تلف نکن
دختر دیوونه ای ها!! چرا اصلا به حرفش حتی فکر هم میکنی؟؟ اولا که هنوز معلوم نیست بچه چیه. ثانیا اگه هم دختر باشه تازه بچه اولته. ثالثا اون عمرا نمیتونه مجبورت کنه چون هیچ قانون و مرجعی بهش این حق رو نمیده. رابعا اگه هم دختر بشه بخاطر اسپرم ضعیف اونه پس بهش بگو حرف اضافه نزن! با این اوصاف محکم وایسا بگو من بچمو میخوام!! توام هرکاری دلت میخواد بکن!! والااااا
با مردی ازدواج کنید که بتونه شما رو بخندونه. مرد بد اخلاق پیرتون میکنه.
من الان حاملم. بچه اولمه. خودمو شوهرم فقط دعا میکنیم میگیم خدایا اول سااااالم باشه بعد دختر باشه. دختر عشق و شادی و نشاط و طراوت به خونه میاره
با مردی ازدواج کنید که بتونه شما رو بخندونه. مرد بد اخلاق پیرتون میکنه.
2738