2737
2734
عنوان

کمک نگرانمممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 24 پست
نمیدونم من فقط تجربمو گفتم
با دل مهربونتون برای سلامتی نی نی هستی..باران..نفس.سپید.ترانه والی مامان کوروش.پریسا.ونوس.وترنج ونگار جون.ریحانه.صلوات بفرستید...برای حاجت ماری63.فاطمه بانو.نسترن.یاس.هستیا.مامان.پویان.سارینا.ماندانا.میم.غزال.سمیرا.سنا.ella.ویدا.میشا.باران.پریسا2.زری.مامان اینده.مونس.شراره..سنا.لیلی.مهسا.یاسمین..مامان اینده.ملیسا.الیزه.نی نی وبقیه حاجتمندان هم صلوات بفرستید...یا حضرت علی اصغر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا که هیچی نیس خیلیا درد دارن ولی بعد اروم میشن خیالت راحت باشه میتونی بری سایت شبکه سلامت از ارشیو مراقبتای بارداری و دردای ۳ماه اول بارداری وگوش کنی کلی ازسوالات جوابش درمیاد عزیزم
با دل مهربونتون برای سلامتی نی نی هستی..باران..نفس.سپید.ترانه والی مامان کوروش.پریسا.ونوس.وترنج ونگار جون.ریحانه.صلوات بفرستید...برای حاجت ماری63.فاطمه بانو.نسترن.یاس.هستیا.مامان.پویان.سارینا.ماندانا.میم.غزال.سمیرا.سنا.ella.ویدا.میشا.باران.پریسا2.زری.مامان اینده.مونس.شراره..سنا.لیلی.مهسا.یاسمین..مامان اینده.ملیسا.الیزه.نی نی وبقیه حاجتمندان هم صلوات بفرستید...یا حضرت علی اصغر
2728
وااااا یعنی دکتر نذاشت گوش کنی به هر حال اگه صدای قلبشم شنیدی که مشکلی نیس خیالت راحت باشه بازم در هر صورت بیخیال نباشی بهتره
2740