2733
2739
عنوان

کمک کنید لکه بینی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار امد رفتم نوار بهداشتی گذاشتم اگه دوباره امد حتما میرم یعنی با وجود آمپول که زدم بازم امکان زایمان زودرس هستش
مهربانتر از بابا مهربانتر از مادر مهربانتر از آبی با تمام ماهی ها مهربانتر از گلها با دو بال پروانه مهربانتر از ابری با گیاه و با دانه مهربانتر از خورشید با گل و زمینی تو تو خدا،خدا هستی مهربانترینی تو
2731
نه اولین باره اینجوری شدم بعد که از دستشویی امدم خوابیدم بچم یه دفعه شروع کردن به زدن ضربه زدن شکمم درد میکنه
مهربانتر از بابا مهربانتر از مادر مهربانتر از آبی با تمام ماهی ها مهربانتر از گلها با دو بال پروانه مهربانتر از ابری با گیاه و با دانه مهربانتر از خورشید با گل و زمینی تو تو خدا،خدا هستی مهربانترینی تو
2740
همون یه مقدار که دیدی برای رفتن پیش دکتر کافیه خانمی نگران نباش و حتما برو اورژانس بخش زنان 20 دقیقه انقباضات رو چک میکنن و اگه مشکلی نباشه مرخصت میکنه در غیر اینصورت بستری میشی و تحت نظر و خیال خودت راحت میشه
باشه مرسی میرم فعلا بای