2733
2734
شفق جان من که جواهری رو انتخاب کردم.همه هم ازش تعریف کردن. فک کنم کل هزینه6/5 باشه.به نظر من خیلی زیاده. دکتر مهمه نه بیمارستان..من واسه زایمان قبلم بیمارستانم خصوصی بود ولی واقعا رسیدگیشون صفر.نظافت صفر.
دکتر خیلی مهمتر از بیمارستانه.. ولی اونروز که من جواهری بودم ی خانومه اومده بود بعد سزارین جاز نخ بخیه هاش ملتهب شده بود . خانم دکتر عصبانی شد گفت اینا واسه این نخ بخیه هایی که جدیدا بیمارستان میاره! راستش یکم ازین بیکیفیت بودن مواد بیمارستانی هم اونروز ترسیدم.... به دکتر بگیم واسه ما نخ بخیه خووب یا تجهیرات بهتر استفاده کنه پولشو میدیم راه دستش هست؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه چی میخوای طبیعی زایمان کنی؟؟؟؟ زایمان اولم سزارین بود واقعا عالی بود.هیچ مشکلی نداشتم.روز پنجم خوبه خوب بودم.درد زیادمم اولین روز بود.چرا میخوای خودتو زجر بدی
2731
دیگه هر چی میخوای بگو بگم در ضمن دوتا از دوستام تا مرزه سقط رفتن لین با علم و درایتش نجاتشون داد الب ...

سلام. ببخشید خانم دکتر محبوبی بیشتر نظرش روی سز هست یا طبیعی؟؟من اندومتریوز دارم و نظر خودم طبیعی هست ولی به دلیل عمل لازیک و شماره چشمم دکتر چشمم گفته سز بشم میخوام یکی باشه کار سزارینش عالی باشه که سزارین بیشتر باعث چسبندگیم نشه و جای بخیه نمونه

از این نظر چجوره؟؟

من بین دکتر قلاوند و نیرومنش و محبوبی موندم

دکتر مرجاان محبوبی تهران فوق العادس بی نظیره من دو تا زایمان داشتم باهاشون کلی عشقه مهربون خانم اصیل با تشخیص عالی خواهرم خواهر شوهرم دخترداییم وخاله وزندایی شوهرم و... همه با دکتر محبوبی زایمان داشتند 

من خیلی از ایشون ممنونم دستشون رو میبوسم فوق العاده انرژی مثبت خیلی دوستشون دارم اصلا پولکی نیست اصلا بهتون توصیه کنم که ایشون رو انتخاب کنید 

سلام. ببخشید خانم دکتر محبوبی بیشتر نظرش روی سز هست یا طبیعی؟؟من اندومتریوز دارم و نظر خودم طبیعی هس ...

من دو تا زایمان کردم باهاشون هرچی خودت بخواای همونه جای بخیه ها یه خط باریکه که بعد چند وقت خیلی کمرنگ میشه تشخیص دکتر محبوبی عالیه هرچی گفت گوش کن 

من دوستی داشتم که سه تا دکتر به مادرش گفته بودن باید رحمشو درربیاره ولی محبوبی با دارو خوبش کرد من بهش اعتماد دارم ایمان دارم 

دکتر مرجاان محبوبی تهران فوق العادس بی نظیره من دو تا زایمان داشتم باهاشون کلی عشقه مهربون خانم اصیل ...

سلام كلم دكتر منم ايشونه فقط اصرار داره جايي بري كه معرفي ميكنه واسه سونو حالا اين خيلي مهم نيست من دو تا دكتر ميزم يكي محبوبي يكي باوريان رفتم بيش باوريان هفت ٢٠ كفت سر بجه بايينه بايد قرص بخوري كه من نخريدم ولي محبوبي  اصلا همجنين حرفي نزد 

حالا به نظرت محبوبي سر دانياورد يا نياز نديد كه قرص بده 

اخه موندم الان كدومو انتخاب كنم كه دايم برم بيش همون

از طرفي باوريان براي همه مريض ها اسبرين ميده نميدوونم جرا

ولي محبوبي نميده

2738