2737
2739
عنوان

مامانایی که دیابت بارداری داشتن میشه یه لحظه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12487 بازدید | 58 پست
درسته عزیزم این نوع دیابت از عوارض بارداریه ,اما گریپ فروت و امتحان کن واقعا عالیه ,من که دستگاه تست قند خون گرفته بودم و هرروز قندم و چک می کردم ,دکترم هم هر ماه برای ازمایش می فرستاد ,این طوری خودت بهتر میفهمی که با خوردن چه چیزایی یا در چه شرایطی قندت بیشتر بالا می ره,نگرانی و استرس هم خیلی بده باید در ارامش کامل باشی
یاس جون شما میتونی ج آز منو تفسیر کنی؟؟؟؟؟ urea 17 Creatinine 0.74 S.G.O.T(AST) 18 S.G.P.T(ALT) 17 140 (GCT(60 min
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه دکتر خودم میگه قند داری یه دکتر دیگم امروز گفت آزت غیر عادیه دوباره بده حالا من واقعا دیابت دارم یا مشخص نیس؟
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
2731
هیچکدوم از این اعداد قند ناشتا رو نشون نمی ده فقط قند یکساعته است که خیلی هم بالا نیست ,با دکترت صحبت کن ازمایشت رو تو یه ازمایشگاه دیگه تکرار کنه این طوری خیالت راحت تر میشه شاید اصلا اشتباه شده باشه ,
البته قند ناشتا هم مهمه اما دکتر من دیگه قتد ناشتا و بعد از غذارو نمی گرفت فقط A1C یعنی میانگین قند سه ماهه گذشته رو می نوشت که باید زیر ۵ باشه ,به هرحال اول ازمایش قندت رو تکرار کن اگه خدای نکرده دیابت بارداری قطعی شد با متخصص غدد مشورت کن و هرماه برو پیشش ,خیلی راحت کنترل میشه
2738
بچه ها با اینکه دیر اومدم ولی اومدم بگم که من با کمی رعایت کردن شیرینیجات بعد سه هفته دوباره یه آز کامل دادم و دیابت ندارم ولی باید همین خوردن چیزای شیرین رو رعایت کنم چون یه کم لب مرزم
با سلام عسل وحشی جنگلی حتی میتونه کاربرد طبی داشته باشه و برای افرادی که از دیابت رنج میبرن یا احتمال ابتلا به دیابت رو دارن با اجازه پزشک مصرف کنند حتی در دوران بارداری. (البته حتما پزشک مجوز مصرف عسل طبیعی را داده باشد ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1353297&postID=52663870
تنها وقتی واقعیت را بپذیرید که با چشم خود آن را ببینید. asalejangali@ 0917 168 9270