2737
2739
عنوان

بانوان عزیز توجه توجه.........

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال خرداد ماه وسیله ای خریدم، دو تا کارگر گرفتم برا حملش گفتن ۴۰ تومن من هم چونه زدم کردمش ۳۰ تومن بعد پایان کار، توی اون هوای گرم سه تا 10 تومنی دادم بهشون یکی از کارگرا 10تومن برداشت و 20 تومن داد به اون یکی گفتم مگر شریک نیستید گفت چرا ولی اون عیالواره، احتیاجش از من بیشتره منهم برای این طبع بلندش دوباره 10 تومن بهش دادم تشکر کرد و دوباره 5 تومن داد به اون یکی و رفتن داشتم فکر میکردم هیچ وقت نتونستم اینقدر بزرگوار و بخشنده باشم اونجا بود یاد جمله زیبایی که روی پل عابر خونده بودم افتادم بخشیدن دل بزرگ میخواد نه توان مالی...... «همه میتونن پولدار بشن اما همه نمیتونن بخشنده باشن پولدار شدن مهارته اما بخشندگی فضیلت» «همه میتونن درس بخونن اما همه فهمیده نیستن باسوادشدن مهارته اما فهمیدگی فضلیت» «همه بلدن زندگی کنن اما همه نمیتونن زیبا زندگی کنن زندگی عادته اما زیبا زیستن فضیلت»
خدا جونم غم از دل همممممممه بیرون کن....همه بگین آمین
➕ﻫﻤﯿﺸﻪ با دید مثبت ﺷﻮﻫﺮﺗﻮﻧﻮ ببینید➕😊💑 مثلا🔽 ﺍﮔﻪ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﻣﯿﺪﻩ ﺑﺮﺍﺵ ﭼﺎﯼ ﺩﻡ ﮐﻨﯿﺪ،ﭼﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺧﺴﺘﮕﯿﺶ ﺩﺭ ﺑﺮﻩ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺧﻮﺏ ﺑﻪ ﺣﺮﻓﺎﺗﻮﻥ ﮔﻮﺵ ﺑﺪﻩ🍵 🔽 ﺍﮔﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﭘﺨﺘﺘﻮﻥ ﺍﯾﺮﺍﺩ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ،ﭼﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺛﺎﺑﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻃﻌﻢ ﻏﺬﺍﻫﺎﯼ ﺧﻮﺷﻤﺰﺗﻮﻥ ﻫﻨﻮﺯ ﺯﯾﺮ ﺩﻧﺪﻭﻧﺸﻪ🍛🍝 🔽 ﺍﮔﻪ ﺑﻪ ﺑﻘﯿﻪ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎﯼ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﻪ،ﭼﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺷﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻫﺴﺘﯿﺪ🔝👱😍 🔽 ﺍﮔﻪ ﺷﺒﻬﺎ ﺧﺮﻭﭘﻒ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﺧﻮﺍﺑﺘﻮﻥ ﻧﻤﯿﺒﺮﻩ،ﭼﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺛﺎﺑﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺭﯾﻠﮑﺲ ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮﺩﻩ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ😴 🔽 ﺍﮔﻪ ﺭﻭﺯ ﺗﻮﻟﺪﺗﻮﻥ ﯾﺎﺩﺵ ﻣﯿﺮﻩ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﻫﺪﯾﻪ ﺑﺨﺮﻩ،ﭼﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﺍﺳﻪ ﺁﯾﻨﺪﺗﻮﻥ ﭘﻮﻝ ﭘﺲ ﺍﻧﺪﺍﺯ ﻣﯿﮑﻨﻪ💰💳💲 🔽 ➕ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩید مثبت ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ➕ 🔽 🔽 🔽 ﭼﻮﻥ ﭼﺎﺭﻩ ﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﺟﺰ ﺍﯾﻦ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ...😒😞 نمیشه کشتش که, 😤😣....دیگه میخواستی ازدواج نکنی واالله...حالا دیگه مجبوری تحملش کنییی 🔽 🔽 میفهمی؟؟!!!... مجبوری...😥😩 😂😁😃😄😀😉😆
2731
🌻روح بچه ها خیلی حساسه. ما مادرها خیلی مراقب جسم و تغذیه شون هستیم . باید به همون اندازه هم به فکر روح و تغذیه روح باشیم. ولی چون خسته و عصبی و درمونده میشیم ، از روح بچه غافل میشیم. ❗🍦مادرهای عزیز، به خودتون رسیدگی کنید ! برای کار خونه ، کارگر بگیرید. غذای خوب بخورید. قرص آهن و پسته و جگر بخورید. عرق بیدمشک و نسترن بخورید. وقتی از دست بچه ها کلافه میشید برید حمام ! صلوات بر محمد و آل محمد (ص) بفرستید. وقتی حجم زیاد کارهای خونه ، کلافه تون میکنه ، تسبیحات حضرت زهرا (س) بخونید و تاثیر شگرف و عجیب ش رو ببینید . وقت عصبانیت ، وضو بگیرید ! پیامبر اکرم (ص) فرمودند آب آتش خشم رو خاموش میکنه. گل گاوزبان بخورید. دم نوشی گیاهی توی خونه نرمش کنید و...... هر راهی که شما رو تقویت میکنه ، انجام بدید . اونوقت میبینید چقدر حالتون عوض میشه و با عوض شدن حال شما ، همسر و بچه و خانه و زندگی هم خوب می شه
مرسی عزیزم
زندگی مثل یک کلاف کامواست،  از دستت که در برود می شود کلاف سردر گم، گره می خورد، می پیچد به هم ،  گره گره می شود،  بعد باید صبوری کنی،  گره را به وقتش با حوصله وا کنی، زیاد که کلنجار بروی ، گره بزرگتر می شود،  کورتر می شود،  یک جایی دیگر کاری نمی شود کرد، باید سر و ته کلاف را برید،  یک گره ی ظریف کوچک زد، بعد آن گره را توی بافتنی یک جوری قایم کرد، محو کرد،  یک جوری که معلوم نشود، یادت باشد، گره های توی کلاف همان دلخوری های کوچک و بزرگند، همان کینه های چند ساله، باید یک جایی تمامش کرد، سر و تهش را برید، زندگی به بندی بند است به نام "حرمت " که اگر آن بند پاره شود کار زندگی تمام است
2740