2733
2739
عنوان

وزن کوچولوتون تو 2سالگی چقدر بود؟ قدش چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 42 پست
مامان آرتیمان عزیز ماشالا پسرت وزنش خوبه بهش چیا میدی؟ قدش چقدره؟
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
نیلو جان ولش نکن عزیزم فقط حساسیتت رو نشون نده خودت بیار بخور ممکنه چند بار هیچ واکنشی نشون نده اما کم کم بهتر میشه راستی دندوناش تکمیل شد؟ الان دقیق چند وقتشه؟
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الی جان محمدمهدی از همون اول که شبا واسه شیر بیدار میشد هنوزم همونجوره اوایل که کوچولوتر بود بیدار میشد میگفت آبه من بهش شیر میدادم دیگه کم کم عادت کرد
2731
سلام مامانا خوبین? عیدتون مبارک محمدمهدی دوباره به شدت بدغذا شده خیلی خیلی اذیت میکنه هیچی نمیخوره در شبانه روز فوقش دو وعده خیلی کم میخوره اونم با کلی دلقک بازی ای خدا کی این کابوس تموم میشه دیگه البته منم مثل گذشته زیاد بهش گیر نمیدم اما خیلی نگرانم بچه های شما چه جورین? باخودم گفته بودم تا دو سالگی بهش گیر میدم بعدش خورد یا نخورد مهم نیست حساسیتم خیلی کمتر شده اما بازم نگرانم
سلام سال نو مبارک تنها راهش اینکه برای غذا بچه تحویل نگیری یه بار که گرسنه بمونه دیگه همکاری می کنه پسر منم عین پسر شماست غذا خوردنش با کلی دلقک بازیه شیرم تو خواب می خوره منم مثل شما دلم طاقت نمی ده ولی راهمون اشتباهه
چند روز پیش رفته بودیم خونه خاله ام نوه خاله ام دو سال و نیمش بود مثل یه آدم بزرگ وقت غذا نشست کنار سفره با قاشق بزرگ خودش غذا می خورد کلی بعدم از مامانش سالاد می خواست مامانش می گفت اصلا سر غذا بهش گیر ندادم شده یه وعده خیلی کم بخوره ولی وعده بعد جبران کی کنه
2740
من فکر میکنم هنوز زوده بزارمش به حال خودش حداقل باید دو سال و نیم بشه البته بعضی بچه ها که خوش اشتها هستن قبل از دو سال هم میتونن خودشون غذا بخورن اما حداقل بچه ی من امکان نداره بتونه خودشو سیر کنه
چقدر این دندونای آخر سخته محمدمهدی بعضی روزا خوب میخوره بعضی روزا هم نه اما پاهاش بدجور سوخته بچه ها شما کی بچه هاتون رو از پوشک میگیرین؟ فکر میکنین از کی خودشون بتونن غذا بخورن؟