2752
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2197 بازدید | 71 پست
درسا جون دوستت باید به نظر دکترش اعتماد کنه ...اگه دکترش میگه ممکنه زایمان سختی داشته باشه خوب سزارین کنه....اگر هم مثل من خیلی دوست داره طبیعی رو تجربه کنه ....خوب تجربه کنه
تازه خیلی هاهم که می خوان طبیعی زایمان کنن اون آخرا دکترشون سزارین رو پیشنهاد می ده واونا هم توی درد قبول می کنن...همه اش قسمته...انشالله که نی نی ش سالم به دنیا بیاد
ضمنا وقتی میای بیرون و شوهرت اونجوری پشت در انتظار کشیده و کلی ناراحت بوده که تو چقدر داری درد میکشی و اینقدر سختت شده یه شیرینی دیگه داره تا راحت بری بیهوش شی و بعدم بیای یه جوری مصنوعی البته من فقط تجربه خودم رو میگم و اصلا قصد طرفداری از نوع خاصی از زایمان رو ندارم
یه شب هم بستری بودم و تا فردا ظهر مرگ رو به چشم خودم دیدم تا گلدونم به دنیا اومد
2731
خواهر منم طبیعی زایمان کرد خودش میگه زایمان راحتی داشته ولی بخیه هاش امونش رو بریده بود هیچ وقت یادم نمیره بیچاره چقدر درد کشید یعنی هم درد زایمان طبیعی رو کشید هم مثل کسی که سزارین کرده باشه درد بخیه رو... به من میگه تو طبیعی زایمان نکن:-)))
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،
بعضی ها هم زایمان طبیعی دارن که خیلی راحته ...مثل مامان خودم ...سه تا زایمان راحت داشته میگه اصلا نفهمیدم کی به دنیا اومدی ....یه کم درد کشیده ...البته من وزن موقع تولدم خیلی کم بوده نزدیک 2 کیلو بودم!