2737
2734
عنوان

سؤال شخصی ومهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 20 پست
نه اصلأبه روخودم نمیارم فقط ناراحتیم رونمیتونم کنترول کنم میزنم زیرگریه میگه چته بهونه بارداریم یاچیزدیگ میارم؛اخه قبلنااینجوری نبودمیگم که زودش ۱۵روزی یه باربود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
نه اصلأبه روخودم نمیارم فقط ناراحتیم رونمیتونم کنترول کنم میزنم زیرگریه میگه چته بهونه بارداریم یاچیزدیگ میارم؛اخه قبلنااینجوری نبودمیگم که زودش ۱۵روزی یه باربود؛حدود۶ساله عروسی کردیم تازه این بچه اول
2731
تنهاش نزار که بره سراغ اینکار
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
سلام من توی سیستم پرستار مجازی انجمن پرستاری ایران ثبت نام کردم ، هفته تون رو می پرسه از اون به بعد ویژه هرروز تمام توصیه ها و مراجعات پزشکی و سونوگرافی رو براتون می فرسته مجانیه بدون کم کردن شارژ!
تا دوماه هم همه سوالا رو پیامک کنید مجانی جواب می ده این سایتشه :
www.eparastar.ir/pregnancy
عالیه استفاده کنید !