2733
2734
عنوان

فعالیت نی نی یارها آغاز شد

| مشاهده متن کامل بحث + 4969 بازدید | 264 پست
سلام خسته نباشید دوستم میخواد عضو بشه ولی چند بار امتحان کرده و نشده پیامکی که موقع ثبت نام میزنه ارسال شد به ایمیلتون واسه اش نمیاد چرا؟!!!!
خدایا نمیگویم دستم را بگیر.... عمریست گرفته ای.... مبادا رهایش کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام خسته نباشین نی نی یار عزیز. من پارسال تو یه کلوپ که داشتم یه خانم رو معرفی کردم که بچه ها بهش کمک کنن و واقعا هم گرفتار بود بنده خدا.ایشون الان چند ماهه که یه کار پیدا کرده و خداروشکر مشغوله.ولی رییسش اسمش رو تو نت زده و متاسفانه اون متنی که من برای ایشون گذاشته بودم رو دیده و براش مشکل پیش اومده.امروز بهم زنگ زده و کلی گریه که ممکنه از این کار بیرونم کنن. توروخدا اون متن رو پاک کنین چون جز پست های قدیمی هست نوشته که فقط شما میتونین.ممنونم توروخدا رسیدگی کنین. اون کلوپم حذف شده ولی اسم ایشون رو که سرچ میزنی میارتش.شمام میتونی سرچ کنی اسمشو و وقتی که سایت باز شد حذف کنی اون پست منو؟؟اومدم ثواب کنم کباب شدم بخدا خیلی ناراحتم واسش.اسمشو میشه خصوصی کنم واستم رسیدگی کنین؟؟توروخدا حذفش کنین خیلی گناه داره
فال غیب گویی نیست،پیش بینی آینده اس🔮فقط خانما♥️
2738
نی نی یار عزیز سلام و خسته نباشید... لطفا مشکل کاربری دوستمو برطرف کنین... نمیتونه وارد سایت بشه با هیچ کدوم از کاربریاش... کاربری قبلی:ابی قلمبه کاربری جدید:rezijoon کاربری قللیشو میگه نام یا رمز اشتباس کاربری جدید هم اصلا تایید نمیشه اینم خوده دوستم گفته کهمن ایمیلمو پاک نکردم . ولی خودمم نمیتونم وارد اون ایمیلی بشم که برا کاربری ابی قلمبه دادم . که اونو میگه رمز اشتباه به همین خاطر کاربری جدید ساختم که اونم تایید نمیشه الان یه ماههکاربری جدید که ساختم :rezijooni رمز :naser1350 لطفا رسیدگی کنین ممنووون...
Let go and let god