2733
2734
عنوان

بچه ام هلاک شد از گشنگی چکار کنم?

| مشاهده متن کامل بحث + 10 بازدید | 27 پست
تو سه چهار ماه اول بارداری چیزای نفخ دار اصلا نخور مخصوصا جو سوپ جو اش جو اصصصلا ینی بدون جو درست کن چیزای که بوهای خاص و شاید بدی دارن مثل کالباس نخور نوشیرنی ها زیاد داغ و زیاد یخ نخور پیاز و تره و سیر و هر چیزی که شیر رو بد بو و بدمزه میکنه نخور برای افزایش شیر هم رازیانه که اگه پسره نخور چون برای هورمونهاش خوب نیست ماکارونی و دلستر (البته بعضیا میگن گاز داره خوب نیست) شیرو زیاد میکنه من شوید پلو با گوشت میخورم شیرم خیییییلی زیادتر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر خشک دادم نخورد خیلی گریه میکرد قندداغ دادم خورد الان خوابیده ۲ بار شیرمو دوشیدم ریختم دور میترسم الان بیدار شه باز شیر بخواد هنوز شیرم بدمزه باشه! از کجا بفهمم گوشش درد میکنه?? شیرمو دوشیدم بهش دادم بازم نخورد فک کنم مشکل از همون شیره
2728
چقدر خوب که میتونی بیای نی نی سایت و درد دل کنی.....من توو اون دوران خودمم نمیشناختم همش شب بیداری تنها تنها با استرس و افسردگی.بچه گریه میکرد منم باهاش گریه میکردم انشاالله نی نی آروم بشه و با آرامش شیرتو نوش جان کنه
أَمَّنْ یُجیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ
2740
بچه ها الان تو خواب سینه امو بهش دادم گرفت ۸ دقیقه خورد فک کنم دیگه مزه اش عوض شده خداروشکر (-: آره واقعا مادر بودن خیلی سخته امروز خیلی بهم سخت گذشت منم کلی گریه کردم کلی هم بی دلیل با شوشو دعوا کردم طفلی داشت کمک میکرد میزدم تو ذوقش!! خداروشکر خداکنه وقتی بیدار میشه هم بدقلقی نکنه و شیرش رو بخوره مرسی دوستانی خوبم از همتون ممنونم