2733
2739
عنوان

تپش قلب و تند تند نفس زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 24 پست
آره دارم میگیرم دیگه مچ برام نمونده با کار اداره و کار خونه و بچه دااری هر سال میرم فیزیو تراپی بخدا

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه تا این حد ؟ زودتر میگرفتی ... منم شرایطم خوب بشه میگیرم نمیرسم بخدا انقدر ظرف کثیف میکنم دست خودم نیست یعنی میخوام یه چیزی درست کنم کل اشپزخونه ام میریزه بهم ! تازه باردارم شدم دیگه هیچی اوضاعم افتضاح شده منم تونستم زود میخرم تا جابجا بشیم
2731
ببین وقتی جنین بزرگتر میشه وبه خصوص بریج باشه خوب به معده وقلب فشار میا ره وتنگی نفس میده، اما 8هفته قد یک فندق کوچولو هم نیست.خوب ببین حساسیت فصلی نداری،غذای خاصی نخوردی،یا فشار خون ویا دیابت؟اگه بیماری زمینه ای نداری تعدادش خیلی نرماله!اما اگه حس میکنی قفست سنگینه وبا شدت میزنه بهتره بری پزشکت معاینه کنه یا بخش اورژانس مامایی بیمارستان برو یک تست قند سریع وقلب و...ازت میگیرن.
بعد هم با همسرت صحبت کن بگو من کارهارومیکنم اما توسنگین ترها وپرفشارها یکم هوای مامان کنجدت وداشته باش تا کنجدتم اذیت نشه،ویا از پزشکی بخواه به همسرت توضیح بده که تو این ایام باید بیشتر هواتو داشته باشه وکمک کنه. خودتم یا ظرفشویی کوچیک رومیزی تهیه کن،یا بیخیال مرتب کاری شدید بشو،وخرد خرد کارهاتو انجام بده
2740
منم تپش قلب و تنگی نفس زیاد داشتم و دارم . خیلی شدیده همش احساس می کنم قلبم می زنه بیرون . دکترم همش میگه طبیعیه . مراقب خودت باش
سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 
مامانم دیابت داره ولی من همیشه قندم پایینه 70 تا 73 بوده که رو رنج حداقله مشکل قلبی نمیدونم آخه من تو این شهر غریبم میخواستم برم تهران دکتر امروز که شوهرم گفت برای سونوگرافی زوده بذار هفته ی دیگه برو آخه من مشکوکم به بارداری پوچ هفته ی هفتم جنینم رو ندیدن ولی ساک حاملگیم بزرگ بوده اینجا من اصلا دکتر نمیرم بخدا انقدر حرفاشون متفاوته که نگو ! یکیشون واسه عفونت بهم واژینال تزریقی نوشت تو اینترنت سرچ کردم نوشته بود سه ماهه اول استفاده نشه و ممنوعه چون باعث سقط میشه یعنی انقدر نمیفهمن